You are currently viewing Żel do paznokci

Żel do paznokci

Piękne i zadbane dłonie to wizytówka każdej kobiety. Niektóre z nas wolą paznokcie krótko spiłowane i niemalowane, ale zadbane. Inne z kolei wolą paznokcie wystające ponad opuszkę palca, lecz nie zawsze mamy predyspozycje do zapuszczenia ich. co zrobić w tej sytuacji?

Żel do przedłużania paznokci

flexi żelAkrylowe paznokcie są w dalszym ciągu modne, jednak nie jest on tak elastyczny jak polecany przez nas produkt. Układa się jak akryl na paznokciu, ale wykazuje się o wiele lepszą elastycznością. Dodatkowo możemy pracować nim tak długo jak tylko chcemy, a następnie utwardzić w lampie UV, gdy efekt nas zadowoli. O jakim produkcie mowa? O flexi żel, który ma idealną konsystencję do pracy. Najczęściej producenci pakują go w tubki, z których jesteśmy w stanie wyjąć produkt do dna. Mimo możliwości wyjęcia produktu w całości jest on na tyle gęsty, aby nie spływać nam z płytki paznokcia bądź formy w trakcie przedłużania ich. Warto również zaznaczyć, iż jest on całkowicie bezwonny i nie drażniący, przez co osoby z wrażliwością na mocniejsze zapachy będą zadowolone. Jest całkiem bezpieczny dla zdrowia użytkowniczki! Poza szeregiem plusów w trakcie wykonywania zabiegu i jakości samego produktu istotna jest również kwestia dotycząca jego trwałości. Jaka ona jest? Znakomita! Paznokcie przez kilka tygodni pozostaną bez żadnych zapowietrzeń, przez co na dłużej będziemy cieszyć się pięknym manicurem. Są o wiele twardsze niż przy wykonaniu tradycyjną metodą żelową. Jedyne co może się stać to to, że znudzi się nam kolor obecnych paznokci. 

Użytkowanie z żelu do przedłużania paznokci jest idealną metodą dla kobiet, które chcą pochwalić się zadbanymi w pełni dłońmi. Flexi żel umożliwi wykonanie długotrwałego przedłużenia, przez co przez parę tygodni każda z nas może być spokojna.