You are currently viewing Zamawiamy folię w hurtowych ilościach

Zamawiamy folię w hurtowych ilościach

 

Są takie produkty, bez których niektóre branże nie mogłyby funkcjonować. Często nie zwracamy na te produkty większej uwagi, chyba, że ich zabraknie. Wtedy robi się mały problem. Odkryłam ten fakt dopiero niedawno, kiedy to pomagałam mojemu tacie przy prowadzeniu firmy. Tata od wielu lat jest stolarzem. Początkowo otworzył jednoosobową działalność gospodarczą, jednak z czasem zaczął rozwijać firmę w taki sposób, żeby stała się ona niezależna od niego.

Folia niezbędna przy produkcji

folie stretch od producenta z polskiW firmach produkcyjnych, bez względu na to, w jakiej branży one działają, często potrzebne są takie same produkty, bez których funkcjonowanie firmy byłoby bardzo utrudnione. Mój tata jest właścicielem firmy stolarskiej i już nie raz widziałam, jak pakowane były meble na montaż. Dopiero niedawno, jednak, zdałam sobie sprawę z tego, że za każdym razem są one owijane specjalną folią. Są to folie stretch od producenta z polski, które firma mojego taty nabywa w ilościach hurtowych. Folie stretch, ze względu na swoją dużą elastyczność i wytrzymałość, używane są do owijania nie tylko mebli. Praktycznie na wszystkich halach produkcyjnych i magazynowych foliami tymi owija się sterty kartonów, w których znajdują się produkty przeznaczone do wysyłki. Folia skutecznie zapobiega wypadaniu kartonów z palet, trzymając je wszystkie w jednej pozycji. Jak chodzi o meble, które owijane są w firmie mojego taty, to dzięki folii są one zabezpieczone przed kurzem a także przed drobnymi uszkodzeniami, takimi jak zarysowania lakieru. Jak się dowiedziałam, istnieje polska firma, która produkuje folie stretch w różnych rozmiarach. Ze względu na jakość tych folii oraz bardzo przystępną cenę, większość przedsiębiorców korzysta z produktów właśnie tej firmy. Folie stretch zamawia się hurtowo i dostarczana jest ona bezpośrednio do firmy. Ważne jest to, żeby zużyte folie zawsze przeznaczać do recyklingu.

Jednym z produktów, który okazuje się niezbędny w firmie stolarskiej mojego taty, jest folia. Do tej pory bezrefleksyjnie przyglądałam się temu, jak szafki pakowane są do klientów na montaż. Dopiero niedawno zadałam sobie sprawę z tego, że każdy mebel jest skrzętnie owijany folią stretch, która skutecznie zabezpiecza szafki przed kurzem oraz różnymi uszkodzeniami.