You are currently viewing Zakupy w hurtowni z częściami do koparek

Zakupy w hurtowni z częściami do koparek

Zajmowałem się wynajmowaniem maszyn i urządzeń budowlanych. Posiadałem dużo sprzętu i dzięki temu dobrze zarabiałem. Każdą maszynę, czy urządzenie zawsze sprawdzałem pod kątem sprawności, aby moi klienci o nic nie musieli się martwić. Dzięki temu zawsze wracali do mojej firmy. 

Sprawne koparki z wymienionymi częściami 

części koparekMiałem na stanie kilka koparek, które wymagały niewielkich napraw i zdecydowałem, że sam się tym zajmę, bo znałem się na tego typu naprawach. Musiałem jechać do hurtowni, w której dostępne były tanie i oryginalne części koparek miałem najwięcej na stanie i bardzo dbałem o ich stan. Do hurtowni pojechałem w piątek z rana, bo wtedy miałem najwięcej wolnego czasu. Zapisałem sobie też na kartce jakie konkretnie części były mi potrzebne, ponieważ chciałem mieć pewność, że o niczym nie zapomnę. W hurtowni o tej porze nie było dużo ludzi i mogłem swobodnie zrobić zakupy. Sprzedawca pomógł mi znaleźć odpowiednie części do koparek i dzięki temu sprawnie uwinąłem się ze wszystkim. Kiedy wróciłem do firmy, to zabrałem się od razu do działania. Planowałem tego dnia naprawić te kilka koparek, aby od poniedziałku znowu je wynajmować i osiągnąłem swój cel. Zajęło mi to sporo czasu, ale było warto, bo zaoszczędziłem pieniądze. W końcu mechanikowi musiałbym zapłacić a skoro sam potrafiłem się tym zająć, to po co wydawać niepotrzebnie pieniądze? Koparki w poniedziałek pojawiły się na placu i klienci mogli je bez obaw wypożyczyć. Cieszyłem się, że tak szybko to ogarnąłem. 

Moja firma tak dobrze prosperowała, ponieważ dbałem nie tylko o sprzęt, ale również o wszystkich pracowników. Doskonale wypełniali wszystkie swoje obowiązki i byłem z tego zadowolony. Planuję też dać swoim ludziom dodatkową premię, bo był to dobry miesiąc.