You are currently viewing Zakup nowoczesnego wyposażenia do szkolnej pracowni językowej

Zakup nowoczesnego wyposażenia do szkolnej pracowni językowej

Nasza placówka oświatowa jest jedną z najlepszych w regionie. Wszyscy pracownicy, nauczyciele oraz rodzice starają się zapewnić jak najlepsze warunki do nauki dla uczniów. Kilka miesięcy temu dyrekcja oraz organ prowadzący zdecydowali, że zakup nowego sprzętu będzie dobrym pomysłem.

Wyposażenie naszej szkolnej pracowni językowej

pracownia językowa szkolnaRemont bardzo nam się przydał. Odnowione ściany oraz nowy sprzęt w wielu salach lekcyjnych świetnie się prezentował. Również nasza pracownia językowa szkolna została zmodernizowana i zyskała zupełnie nowy wygląd. Jako nauczyciel języka angielskiego bardzo cieszyłam się z tego powodu. W naszej pracowni znalazł się bardzo nowatorski sprzęt, który niezwykle ułatwił mi pracę. Informatyk oraz pracownicy firmy, od której zakupiliśmy całe wyposażenie pomogli mi zaktualizować system, oraz skonfigurować wszystkie materiały edukacyjne z nowym oprogramowaniem, które od tego czasu stało się niezastąpioną pomocą dydaktyczną. Moja klasa została wyposażona w nowoczesne i ergonomiczne meble, które były bezpieczne dla uczniów, ponieważ stoliki oraz krzesła zostały zaprojektowane i wykonane z najlepszych materiałów, które nie obciążały kręgosłupów dzieci. Ponadto, nasza sala posiadała duży i bardzo kompaktowy monitor interaktywny, który służył do przekazywania wiedzy dzieciom. Mogliśmy na nim grać w różne, ciekawe gry językowe, dzieci mogły rozwiązywać zadania i ćwiczenia w bardzo wygodny sposób, a ja miałam możliwość przesyłania elektronicznych materiałów. Także moje stanowisko zostało wyposażone w nowatorski tablet oraz duże biurko z ergonomicznym fotelem. W naszej pracowni zamontowano również słuchawki wraz z mikrofonami, aby uczniowie mogli z nich korzystać podczas zajęć. Pracownia prezentowała się wspaniale, a ja cieszyłam się z jej nowego wyposażenia.

Pomoce dydaktyczne oraz nowe wyposażenie mojej sali lekcyjnej było dla mnie bardzo ważne. Cieszyłam się, gdy nowe sprzęty trafiły do mojej klasy, ponieważ bardzo ułatwiło nam to życie oraz prowadzenie zajęć. Nowoczesne urządzenia świetnie współgrały z programem edukacyjnym, a dzieci były bardzo zadowolone z funkcjonalności nowych urządzeń.