You are currently viewing Wrocław – usługi szybkiego oklejania szyb

Wrocław – usługi szybkiego oklejania szyb

Lata oszczędzania, bardzo ciężkiej pracy i zaangażowania w to wszystko, spowodowało, że w końcu mogliśmy wynieść się z mieszkania i zakupić dom i się do niego przeprowadzić na dobre. Mieliśmy dość mieszkania w bloku i nie mogliśmy doczekać się przestrzeni, jaka czekała na nas w domku. To oznaczało, że będziemy mogli sobie pozwolić na szereg rzeczy, które musiały czekać, bo w bloku nie były one możliwe. Jednak i tak się chyba trochę pospieszyliśmy, bo wybierając dom nie zwróciliśmy uwagi na usytuowanie okien.

Oklejanie szyb szybko we Wrocławiu

szybkie oklejanie szyb we wrocławiuCo prawda z szybami wszystko było w porządku. Na pierwszy rzut oka nie stanowiły żadnego problemu. Jednak z czasem zorientowaliśmy się, że z jednej strony, przez formę ogrodzenia, wszystko jest widoczne u nas z ulicy. Okna są nisko i każdy kto przechodzi, może na dobrą sprawę przez nie zajrzeć. A ze względu na formę zaaranżowania ogrodu nie mogliśmy sobie na razie pozwolić na zmianę ogrodzenia czy zasadzenie czegoś wysokiego. Z drugiej strony zaś słońce dawało nam się ogromnie we znaki, do tego stopnia, że w pokoju dziennym trudno było wysiedzieć. Potrzebne więc nam było szybkie oklejanie szyb we Wrocławiu odpowiednimi foliami. Mówię tu o foliach, które są w stanie m.in. zaburzyć widoczność z jednej strony, np. poprzez stworzenie efektu lustra, co pomogłoby nam przy oknach po stronie ulicy i chodnika, a także o foliach, które blokowałyby w pewnym stopniu promieniowanie słoneczne. W taki sposób moglibyśmy w końcu w piękny sposób zaaranżować sobie mieszkanie bez obaw, że przez okna albo coś widać, albo świeci za mocno słońce. Znalazłam fachowców, którzy zajmowali się oklejaniem szyb i byli oni w stanie bardzo szybko zająć się naszym problemem. Byli w stanie jeszcze tego samego dnia podjechać i okleić wszystko to, co chcemy, żeby było oklejone.

Fachowcy najpierw zajęli się tylnymi szybami, które stanowiły prawdziwe zaproszenie dla promieni słonecznych. Gdy z tym bardzo szybko skończyli, to mogli przejść na przód domu i zastosować odpowiednią folię lustrzaną. To była chwila moment. Ledwo przyszli, a już wykonali swoje zadanie. Dokładnie sprawdziliśmy, czy na pewno wszystko jest dobrze umieszczone, ale nie byliśmy w stanie znaleźć jakiegokolwiek problemu. To prawdziwi fachowcy.