You are currently viewing Wkładki zamka zabezpieczające przed włamaniem

Wkładki zamka zabezpieczające przed włamaniem

Jeżeli chcemy dobrze zabezpieczyć nasze drzwi wejściowe przed włamaniem, dobór odpowiedniej wkładki zamka staje się koniecznością. Zmiana na wysokiej klasy wkładkę jest polecana nie tylko w domach i mieszkaniach. Wymiana może zapewnić bezpieczeństwo także we wszelkiego rodzaju siedzibach firm, biurach, placówkach oświatowych i magazynach. Jakie typy markowych wkładek jesteśmy w stanie nabyć?

Jak dobra wkładka chroni przed włamaniem?

wkładki antywłamanioweZabezpieczenie przed włamaniem jest gwarantowane przede wszystkim przez wkładki patentowe. Wkładki antywłamaniowe tego typu są produkowane w taki sposób, iż poprzez specjalne nacięcie na obudowie, może zostać zabezpieczony rdzeń zamka. W ten sposób włamywacz nie będzie w stanie wyjąć rdzenia cylindra, co w znacznym stopniu utrudni szybkie dostanie się do pomieszczenia. Wiele wkładek posiada także stopień zabezpieczenia, polegający na kontroli kopiowania danego klucza. Wykonanie wkładki z niezwykle wytrzymałych materiałów może gwarantować, iż nie będzie ona w stanie rozpaść się na dwie części przy próbie włamania. Wielu włamywaczy używa także takich materiałów jak wosk. Na tego typu próby włamania wkładki o wzmocnionej konstrukcji również są odporne. Odpowiednie zaprojektowanie wnętrza wkładki ma także wpływ na zabezpieczenie jej przed próbami rozwiercania, popularnymi wśród osób, które chcą dostać się w niepowołany sposób do mieszkań.

Jeżeli chcemy, aby nasze mieszkanie lub dom były w odpowiedni sposób zabezpieczone na czas naszego wyjazdu, musimy zakupić wkładki o wzmocnionej konstrukcji. Są one produkowane także z zastosowaniem wszelkiego rodzaju rozwiązań technicznych, które pozwolą na znaczne ograniczenie ryzyka szybkiego i bezszelestnego dostania się do domu lub mieszkania przez złodzieja.