You are currently viewing Statuetki na konkursy

Statuetki na konkursy

W nasze szkole co roku organizujemy wojewódzkie zawody sportowe. Co roku jest z tym sporo roboty. Na nasze zawody zgłaszają się uczestnicy ze wszystkich szkół w naszym mieście. Tak więc tych uczestników jest całkiem sporo. Poza tym dużo jest organizacji z naszej strony, ustawienie odpowiednich stanowisko sportowych, wypożyczenie i ustawienie systemów zliczających wyniki poszczególnych uczestników i inne tym podobne.

Zamówienie statuetek na zawody

statuetki okolicznościoweNasze zawody są bardzo prestiżowe i nieraz zdarzyło się, że u nas właśnie wyłoniły się prawdziwe sportowe talenty, które potem prowadziły międzynarodowa sportowa karierę. Zawody maja bardzo długą tradycję, szkoła organizuje je już od kilkudziesięciu lat. Z małej rywalizacji sportowej nie wiadomo kiedy rozrosły się one w bardzo prężne, wielkie zawody. Bardzo się cieszę, że mogę się przyczynić do tego wielkiego i ważnego dla naszego miasta wyrażenia. W tym roku postanowiliśmy, że dla zwycięzców poszczególnych konkurencji sportowych zamówimy statuetki okolicznościowe w innej firmie, niż dotychczas. Nie byliśmy bowiem szczególnie zadowoleni ze statuetek w latach ubiegłych, a już rok temu były one bardzo słabej jakości. Nie możemy sobie pozwolić na to, aby nagrodą w naszym konkursie były tandetne statuetki. potrzebujemy statuetek najwyższej jakości. Na szczęście udało nam się znaleźć firmę, która zgodziła się dla nas przygotować statuetki o wiele lepszej jakości w pożądanym przez nas kształcie w o wiele niższej cenie, niż płaciliśmy naszemu poprzedniemu producentowi. Uważam, że bardzo ważne jest, aby zwycięzcy poszczególnych konkurencji dostali porządne nagrody, statuetki, które bez wstydu będą mogli sobie postawić na honorowym miejscu w swoich domach. Takie właśnie statuetki wyprodukuje dla nas nasz nowy kontrahent. Wysokiej jakości statuetki pozytywnie wpływają na odbiór zawodów.

Warto jest zamówić produkt jak najwyższej jakości, kiedy organizujemy jakiś konkurs lub zawody i planujemy w nagrodę za najwyższe miejsca wręczyć uczestnikom statuetki. Takie statuetki są doskonałym pomysłem na to, by zwiększyć prestiż konkursu i sprawić, że konkurs będzie bardzo pozytywnie odbierany przez uczestników. Taka nagroda jak statuetka jest chętnie przyjmowana przez uczestników, mogą ją potem ustawić na honorowym miejscu w swoim domu.