You are currently viewing Sposoby wykorzystania naklejek na wannę

Sposoby wykorzystania naklejek na wannę

 

Twoje dziecko nie lubi kąpieli? A może po prostu chcesz przyjemniej spędzić te wieczorne chwile ze swoją pociechą? Dziecko cierpliwe – nie istnieje. Każdy malec pozbawiony bodźców szybko się nudzi. Jak więc sprawić, żeby wytrzymało dłużej w wannie, a co ważniejsze – do niej weszło?

Naklejki na wannę – sposób na przyjemną kąpiel Twojego malucha

naklejki do wanny dla dzieciZ pomocą dla bezsilnych rodziców przychodzą naklejki do wanny dla dzieci w różnych kolorach i wzorach. Twój malec ma ulubioną postać z bajki? Zwierzątko? Pojazd? W takim razie koniecznie kup naklejki przedstawiające jego zainteresowanie. Gwarantuję Ci długą kąpiel bez płaczu. Możesz je przykleić zarówno do wanny jak i do płytek. Pamiętaj jednak o wyborze dobrego producenta. Użyty do produkcji naklejek materiał musi być odporny na działanie wody. Dzięki temu postacie nie wyblakną nawet po wielu, długich kąpielach. Co najważniejsze nie są one na stałe przyklejane do powierzchni. Dzięki temu podczas kąpieli Twoje dziecko może układać z nich dowolne wzory. Wykazywać się inwencją twórczą i kreatywnością. Takie zabawy połączone z pożytecznym rozwijają zmysły dziecka. Ty z kolei na spokojnie umyjesz ciało Twojego malucha. Wyjazd na weekend do rodziców? Obawiasz się kąpieli dziecka w ich domu? Naklejki możesz śmiało spakować do torby i użyć w dowolnej łazience. Nie wpływają one na stan powierzchni i nawet w najmniejszym stopniu ją nie niszczą. Wielu producentów wraz z zestawem oferuje worek-siatkę, którą możesz przymocować do płytek. Po kąpieli włóż naklejki do środka, aby przeschły i były gotowe na kolejny wieczór.

Naklejki do wanny sprawdzają się zarówno w przypadku kilkuletnich dzieci jak i tych starszych. W końcu jakie dziecko nie lubi zabaw wodnych? Zadbaj o przyjemne spędzenie wieczoru ze swoim dzieckiem. Koniecznie sprawdź naklejki do wanny.