You are currently viewing Sposoby na zwiększenie liczby followersów

Sposoby na zwiększenie liczby followersów

Ilość obserwujących na Instagramie jest równie ważna, jeśli nawet nie ważniejsza od polubień. Lajki możemy zdobyć znacznie szybciej aniżeli nowe osoby chcące obserwować nasz profil, a jak wiadomo liczba obserwatorów to pierwsza rzecz, jaka rzuca się w oczy po wejściu na instagramowe konto. Jak zatem zwiększyć szanse na nowe obserwacje?

Przyrost follow na Insta

followers instagram kupChcąc wypromować nasze konto instagramowe najczęściej skupiamy się jedynie na tym, aby zdobyć jak najwięcej serduszek pod naszymi zdjęciami. Nierzadko w tym celu decydujemy się zakupić polubienia, aby dać szanse naszym zdjęciom na bycie dostrzeżonym w sekcji hashtagów. Ten zabieg jest dobrym pomysłem zwłaszcza, gdy nasze konto dopiero raczkuje i nie ma nam kto zwyczajnie dawać tych polubień. Jednakże spora liczba lajków nie wygląda najlepiej w zestawieniu z niewielką ilością obserwujących dlatego podczas stosowania takich metod najlepiej jest jednocześnie dokupić followers instagram kup na początku nawet niewielką ilość, która będzie współmierna do ilości polubień, a zobaczysz, że profil przestanie wyglądać podejrzanie. Ponadto pierwszą rzeczą na jaką zwracamy uwagę po wejściu na czyjeś konto jest właśnie liczba obserwujących. Duża ich ilość jest dla nas informacją, że na danym profilu dzieją się ciekawe rzeczy i warto go zaobserwować. Czyli im większa ilość obserwujących tym bardziej sami jesteśmy skłonni obserwować czyjś profil.

Zdobywanie i zatrzymanie obserwujących jest znacznie cięższym zadaniem, aniżeli pozyskanie lajków. Dawanie serduszek nie wiąże się z większymi konsekwencjami, a w końcu decydując się obserwować czyjś profil wiemy, że od teraz wszystkie publikowane tam treści będą nam się wyświetlały. Dlatego, aby zatrzymać przy sobie followersów warto być mocno aktywnym nie tylko dodając często zdjęcia z postami, ale też zadawać w nich pytania zachęcając naszych obserwujących do odpowiedzi w komentarzach, czy udzielać się na Instastory.