You are currently viewing Solidne zlewozmywaki z granitu

Solidne zlewozmywaki z granitu

 

Zapewne nikt z Państwa nie jest sobie w stanie wyobrazić kuchni bez posiadania w niej zlewozmywaka. Jest to absolutnie podstawa jeśli chodzi o sprzęt używany w naszych domach. Zlewozmywaki występują w najróżniejszych wersjach kolorystycznych i mogą być one wykonane z różnych materiałów. Przez długie lata najbardziej popularne były jednak zlewy granitowe. 

Sprawdzony zlew kuchenny

dobre zlewozmywaki granitoweUrządzanie kuchni często jest sprawą dość problematyczną. Kluczowe jest to by dopasować wszelkie akcesoria i dodatki do kolorystyki mebli oraz ścian. Bardzo ważną sprawą jest również to by dopasować odpowiedni zlewozmywak. Od jakiegoś czasu bardzo często montowane w domach są sprawdzone i dobre zlewozmywaki granitowe. Generalnie zlewozmywaki te nie są wykonywane w pełni z granitu. Procentowo najwięcej w takich zlewozmywakach jest żywicy epoksydowej. Niekiedy stanowi ona nawet 80 procent. Natomiast pozostałym składnikiem jest kwarc. Często mogą się Państwo spotkać z tym, że zlewozmywaki granitowe są określane jako zlewy kamienne lub też kwarcowe. Na chwilę obecną w sprzedaży dostępne są te zlewy w kolorze białym, beżowym, czarnym oraz w odcieniach brązu. Dość często spotyka się również zlewy w odcieniach szarości. Możemy zaopatrzyć naszą kuchnię w zlew jedno lub też dwukomorowy. Jak łatwo można się domyślić, zlewy dwukomorowe są nieco droższe. Spotykane są często również zlewy, które są wyposażone w ociekacz.

Na dzień dzisiejszy całe mnóstwo osób inwestuje w zlewy z granitu ponieważ mogą one sprawić, że nasza kuchnia nabierze nowoczesnego wyglądu. Kupno takiego zlewu to nieco większy wydatek niż w przypadku zakupienia zlewu stalowego. Trzeba jednak zaznaczyć, że zlewy granitowe są w stanie wytrzymać w naszej kuchni przez bardzo długi czas ponieważ są one niezwykle odporne.