Skuteczny i niezawodny dermapen

Gabinety kosmetyczne polecają szereg usług, dzięki którym można uzyskać młody i zdrowy wygląd skóry. Coraz częściej korzystają z niezawodnych zabiegów z pogranicza medycyny estetycznej. Wykorzystywane są specjalistyczne preparaty, a także wysoko wyspecjalizowane urządzenia laserowe i ultradźwiękowe. Nowoczesne i skuteczne zabiegi opóźniają procesy starzenia skóry i likwidują zmarszczki, bruzdy i niedoskonałości.

Dermapen w walce ze zmarszczkami

niezawodny dermapenNajczęściej wykonuje się zabiegi upiększające polegające na wstrzyknięciu substancji wypełniającej lub botoksu. Stosuje się również kwas hialuronowy i kolagen oraz specjalne koktajle witaminowe. Substancje mogą być wprowadzane za pomocą tradycyjnej iniekcji lub specjalnych urządzeń z mikroigłami. Najbardziej popularny jest dermaroller i niezawodny dermapen, który umożliwia wprowadzenie substancji aktywnych bezpośrednio w warstwy skóry. Powoduje mikronakłucia, poprzez które substancje docierają w głębsze warstwy i intensywnie oddziałują na procesy regeneracyjne i odżywcze zachodzące w skórze właściwej. Mikrouszkodzenia przyspieszają procesy regeneracyjne i dzięki temu skóra staje się lepiej napięta i sprężysta. Najlepsze efekty uzyskuje się dzięki systematycznym zabiegom w odstępach kilku tygodni z użyciem preparatu na bazie kwasu hialuronowego. Kwas hialuronowy uzupełnia niedobory substancji nawilżającej w skórze, wypełnia przestrzenie pomiędzy włóknami kolagenowymi i elastynowymi. Dzięki temu likwidowane są zmarszczki i bruzdy, a skóra staje się gładka i wyrównana. Mikrodermabrazja przy użyciu dermapenu jest bezbolesna i niezwykle skuteczna. Efekty widać praktycznie zaraz po zabiegu. W wyniku mikronakłuć skórze dostarczane są substancje odżywcze, nawilżające i rewitalizujące. Włókna kolagenowe zostają pobudzone do odnowy biologicznej. Zanikają zmarszczki, zmniejszają się bruzdy, a skóra staje się sprężysta. Wyrównuje się koloryt skóry i ukrwienie. Dzięki temu staje się bardziej odporna na szkodliwe działanie czynników środowiskowych. Jest lepiej nawilżona i odżywiona. Twarz zyskuje młodszy wygląd.

Zabiegi mezoterapii z użyciem dermapenu mogą być stosowane także na szyję, dekolt i grzbiety dłoni.Wykonywane w okolicach delikatnej skóry oczu likwidują worki i cienie. Systematyczne zabiegi pomagają znacznie opóźnić procesy starzenia i odwracają zmiany związane z przemijającym czasem. Profilaktycznie mezoterapia z użyciem dermapenu można stosować już po 25 roku życia, jednak najczęściej polecana jest cerom dojrzałym i wymagającym odświeżenia. Koszty zabiegu uzależnione są od rodzaju i ilości preparatu.