You are currently viewing Samochodzik RC dla dzieci

Samochodzik RC dla dzieci

Bardzo często miewamy spore problemy z wyborem prezentu dla naszych bliskich. Najgorzej jest wówczas gdy nie wiem czym tak naprawdę interesuje się osoba, którą chcemy obdarować. W takich momentach warto wcześniej się delikatnie podpytać o zainteresowania i wówczas będzie nam łatwiej podjąć decyzję. W przypadku chłopców bardzo dobrym pomysłem są prezenty związane z motoryzacją.

Samochody sterowane zdalnie

samochód rc wltoysObecnie odwiedzając sklepy z zabawkami możemy być nieco zdezorientowani i zszokowani tym jak dużo znajduje się tam towarów, które możemy kupić naszym bliskim jako prezent. W przypadku chłopców bardzo często wybieranym rodzajem prezentu jest samochód RC Wltoys. Jest to samochodzik w stylu buggy czyli uznać go można za pojazd terenowy. W tym urządzeniu znaleźć możemy baterię polimerową, która wystarczy nam na około 15 minut jazdy. W zestawie znajdziemy również odpowiednią ładowarkę do akumulatora, która jest w stanie naszą baterię naładować bardzo szybko. Obudowa tego pojazdu zrobiona jest w taki sposób by można było bardzo mieć dostęp do różnych podzespołów. Samochód RC WlToys jest pojazdem wykonanym w skali 1:12. Jest to więc pojazd stosunkowo duży. W pojeździe tym znajdziemy również małe światła, które ułatwią nam zabawę w czasie zmierzchu. Warto również wspomnieć o tym, że przednie zawieszenie pracuje niezależnie więc każde koło posiada wahacz uginający się w trakcie jazdy po dołkach.

W omawianym rodzaju pojazdu znaleźć możemy również bardzo elastyczne amortyzatory zlokalizowane z tyłu pojazdu. Do tych amortyzatorów możemy samodzielnie dolewać oleju co dodatkowo wydłuży żywotność naszego pojazdu. Model ten posiada napęd na cztery koła i możemy nim osiągnąć prędkość wynoszącą nawet 50 kilometrów na godzinę. Możemy ten pojazd jednak dodatkowo tuningować by osiągać lepsze wyniki.