You are currently viewing Ręcznie malowane portrety

Ręcznie malowane portrety

 

Są prezenty , które dostajemy i bardzo szybko o nich zapominamy a są też takie, które odpowiednio zapakowane i przechowywane zostają z nami na długie lata. Dobrą porcelanę trzymamy zazwyczaj w szafce lub w dobrze zabezpieczonych kartonach a książki przechowujemy w specjalnie do tego przygotowanych biblioteczkach. Jest to bardzo praktyczne i ważne aby nasze przedmioty zostały z nami jak najdłużej. Są też takie prezenty, bardzo osobiste , które staramy się przechowywać w sposób szczególny.

Portrety na zamówienie

portret na zamówienieNa przykład portret na zamówienie wymaga odpowiedniej ramki najlepiej drewnianej i ważne jest również miejsce, na którym zawiśnie taki obraz. Jest to ciekawy i pomysłowy prezent najbardziej przeznaczony dla ludzi, którzy mają wszystko. Każdy lubi mieć pamiątki jakimi są wszelakie zdjęcia i portrety, które później mogą ozdabiać nam ściany. Jest wiele sposobów na to aby taki portret zamówić i wykonać. Najpopularniejszym są jednak nadal strony internetowe, gdyż dzięki tego rodzaju sklepom mamy możliwość szybko zamówić produkty i  zostaną one dostarczone pod same drzwi, właściwie nie musimy wychodzić z domu. Ceny są różne, bo zależą od bardzo wielu rzeczy jeśli zamawiamy portret na zamówienie. Najpierw musimy zdecydować jaki ma być rozmiar takiego portretu na zamówienie. Jeśli będzie miał kształt większego zeszytu to będzie on stosunkowo tańszy. Najpopularniejszy jest jednak mniej więcej pół metrowy, który spektakularnie wygląda na ścianie domu w solidnej ramie z drewna. Możliwości jest cała masa. Później wybieramy odpowiednie płótno i kolor. Całokształt prezentuje się zjawiskowo. Możemy zdecydować również o tym, czy ma to być portret namalowany poziomo czy pionowo. Zależy wszystko od tego ile mamy miejsce na ścianie i czy taki portret na zamówienie będzie dobrze wyglądał na ścianie. Możemy sprawę potraktować bardziej tradycyjnie i zaprosić artystę do domu, który na miejscu namaluje portret.

Może to potrwać kilka godzin , ale przeżycie zapamiętamy na wiele lat. Warto zrobić taki prezent na przykład rodzicom z okazji rocznicy ślubu. Ich duży portret , który zawiśnie w salonie będzie wspaniałą pamiątką. Nikt się pewnie nie spodziewa takich prezentów ponieważ nie jest modny. Kupuje się zazwyczaj przyziemne rzeczy materialne a nikt na co dzień nie myśli o tym aby zamówić taki portret.