You are currently viewing Przeznaczyłam premię na zakup nowych drzwi

Przeznaczyłam premię na zakup nowych drzwi

 

Dzisiaj wróciłam nad ranem do domu. Od razu położyłam się spać. Moja praca nie była ciężka jednak te zmiany były dla mnie dosyć trudne. Nie umiałam spać w dzień jednak musiałam się do tego zmuszać, żeby mieć siłę w pracy. Po powrocie do domu zawsze budziłam dzieci, robiłam im śniadanie i odprowadzałam do szkoły. Kiedy wracałam do domu sąsiadka uprzedziła mnie, że dzisiaj na klatce może być trochę hałasu bo zdecydowała się na zakup drzwi zewnętrznych.

Sąsiadka kupiła nowe drzwi

drzwi zewnętrzne białystokSąsiadka wiedziała, że w tym tygodniu mam nocną zmianę i byłam jej wdzięczna że mnie uprzedziła. Korzystając z okazji, że w kilka bloków dalej miększa moja przyjaciółka postanowiłam się do niej wybrać żeby się przespać. Zosia już kiedyś dała mi klucze do jej mieszkania w razie nagłych przypadków. Około czternastej wstałam, poszłam po dzieciaki i wróciłyśmy do domu. U sąsiadki kończyli montować drzwi zewnętrzne Białystok. Drzwi wyglądały bardzo solidnie. Były w ciemnym kolorze. Spodobały mi się od razu. Montażyści kończyli powoli swoją prace. Jeden z nich zaczął już sprzątać. Pani Kasia zagadała mnie, żebym sobie zobaczyła drzwi i zamki bo wiedziała, że teraz jest sporo promocja a drzwi są dobrej jakości. Nasze już też wymagały wymiany ale zawsze pojawiały się inne pilniejsze wydatki. W trakcie rozmowy jeden z montażystów potwierdził, że do końca miesiąca jest promocja. Drzwi zewnętrzne Białystok można kupić o połowę taniej a poza tym transport i montaż jest wliczony w cenę. Dał mi swoją wizytówkę, na której był adres internetowy do sklepu.

Prosił żebym się na niego powołała to on bardzo chętnie podjedzie wykonać montaż. Mieszkał niedaleko więc było mu to na rękę. Byłam zaskoczona, ze chłopacy tak sprawnie się ze wszystkim uwinęli a przy okazji zostawili po sobie taki porządek. Zdecydowałam się za skorzystanie z promocji. W pracy akurat dostałam podwyżkę i premię wakacyjną.