You are currently viewing Profesjonalne projektowanie logo dla firm

Profesjonalne projektowanie logo dla firm

Pilnie poszukuję niedrogiej agencji reklamowej, która zaprojektuje ciekawe logo dla mojej firmy komputerowej. Firmę założyłam wraz z mężem kilka miesięcy temu, ale dopiero teraz zaczęliśmy myśleć nad logotypem. Nie mamy żadnego pomysłu na projekt tego logo, dlatego musimy wynająć agencję, która się tym zajmie. W Poznaniu funkcjonuje kilkanaście agencji reklamowych, więc nie powinno być problemu ze znalezieniem tej odpowiedniej. Zdecydowaliśmy, że możemy wydać na zaprojektowanie logotypu około dwustu złotych.

Ciekawe projekty logotypów w Poznaniu

projektowanie logo poznańZależy nam, aby nasze logo zawierało kilka niezbędnych elementów. Przede wszystkim musi przyciągać uwagę klienta, więc najlepiej, gdyby było efektowne i przejrzyste. Logo naszej firmy powinno nawiązywać do jej specyfiki i być nowoczesne. Może być zabawne i innowacyjne, ważne, aby wyróżniało się na tle innych. Zamierzamy zamieszczać logo naszej firmy także na ulotkach i stronie internetowej. Pojawi się też na banerach reklamowych i w prasie. Jest to inwestycja na przyszłość, więc warto dobrze zastanowić się nad jego wyglądem. Wejdę zaraz w wyszukiwarkę internetową i poszukam profesjonalnych agencji reklamowych. Wpisałam frazę:,,projektowanie logo Poznań i okolice”. Znalazłam aż trzydzieści propozycji agencji reklamowych na terenie Poznania i okolic. Zapoznałam się z cennikiem kilku agencji i już wiem, jakie są ceny projektu logotypu. Najtańsza agencja wykonuje projekty już za sto złotych netto, a najdroższa – nawet tysiąc złotych. Po rozmowie z mężem doszłam do wniosku, że najlepiej zainwestować w projekt, ale też nie dać się naciągnąć. Zdecydowałam, że wybiorę agencję reklamową, która wykonuje projekty logotypów za pięćset złotych netto. Zadzwoniłam pod wskazany numer telefonu i jestem umówiona na środę w celu podpisania umowy z agencja reklamową.

Agencja reklamowa będzie mieć dwa tygodnie na stworzenie odpowiedniego logotypu dla mojej firmy komputerowej. Jeśli nie dotrzyma terminu, to poniesie karę umowną w wysokości trzech tysięcy złotych. Ja już  w środę będę musiała wpłacić zaliczkę w wysokości dwustu pięćdziesięciu złotych. Resztę pieniędzy wpłacę dopiero po wykonaniu zlecenia przez agencję reklamową. Jeżeli nie spodoba mi się logo, to mam prawo zrezygnować z tej usługi i nie uiścić reszty kwoty.