You are currently viewing Pracuję na koparce i dobrze sobie radzę

Pracuję na koparce i dobrze sobie radzę

Skończyłem liceum i dostałem od rodziców kurs. Opłacili mi kurs obsługi koparki. Zawsze mnie to interesowało i sporo o tym ostatnio mówiłem i rodzice dali mi warunek, że jak skończę szkołę to opłacą dla mnie taki kurs. Bardzo się z tego cieszyłem i już nie mogłem się doczekać. Miałem plany w związku z tym kursem o których jeszcze nie mówiłem moim rodzicom. Chciałem potworzyć swoją firmę i świadczyć usługi koparką. Stwierdziłem, że to będzie dobry pomysł a studiować mogłem zaocznie. 

Kurs obsługi koparki był dla mnie prosty

usługi koparką pod BydgoszcząDużo się na tym kursie nauczyłem, To była moja pierwsza przygoda z koparką. Do tej pory nigdy nie miałem okazji, żeby nią kierować. Ostatnio oglądałem sporo programów związanych z obsługą koparki i wykonywaniem wielu prac. Interesowało mnie to i wiedziałem, że chcę to robić w mojej pracy. Kurs był fajnie prowadzony. Miałem zajęcia z dobrym instruktorem, któremu wiele zawdzięczam. Powiedział mi jakie maszyny są najlepsze. Które będą długo służyć. Powiedziałem jaką firmę chcę prowadzić i już wiem jak się do tego wszystkiego zabrać. Kiedy odebrałem dyplom od razu przygotowałem biznes plan i ruszyłem z firmą. Usługi koparką pod Bydgoszczą , które świadczyłem moim klientom cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Miałem sporo zleceń. Kupiłem koparkę używaną ale w dobrym stanie. Zależało mi na sprzęcie, który będzie mi długo służył. Rodzice pożyczyli mi pieniądze na koparkę żebym mógł spełniać swoje marzenia. Zajmowałem się wieloma rzeczami. Wyrównywałem teren. Robiłem wykopy pod budowę domu, kiedy potrzebne były pod fundamenty lub pod piwnicę. W zależności jakie było zapotrzebowanie. Często też zgłaszali się do nie klienci, którzy chcieli zrobić sobie nowy plot i wówczas koparką musiałem przygotować także odpowiedni wykop. Koparka dobrze się spisywała.

Była prosta w obsłudze i dobrze mi się na niej pracowało. Moja firma dobrze funkcjonowała. Miałem sporo zleceń pomimo tego, ze dopiero zaczynałem działać w tym biznesie. Wielu moich klientów było zadowolonych z mojej pracy i polecało mnie dalej. Otworzenie firmy i świadczenie usług koparką to był strzał w dziesiątkę. Nie sądziłem, że wszystko będzie się aż tak dobrze układać. Jeszcze kilka zleceń i całkowicie oddam pieniądze rodzicom, które mi pożyczyli na koparkę.