You are currently viewing Poznańskie centrum terapii manualnej i masażu

Poznańskie centrum terapii manualnej i masażu

Staram się być osobą aktywną, dwa razy w tygodniu chodzę na zajęcia z jogi. Pracuję w księgowości, dużo czasu spędzam z papierami, więc muszę mieć jakąś równowagę jeśli chodzi o ruch. Do tej pory nigdy nie miałam żadnych problemów zdrowotnych w związku z pracą. To się jednak zmieniło.

Polecane centrum terapii

centrum terapii manualnej poznańNa początku czułam lekkie sztywnienie karku, więc sama robiłam sobie mały masaż. Potem jednak było coraz gorzej. Sama joga nie dawała efektu, rozciąganie także nie. Czułam mrowienie w prawej ręce od palców aż do ramienia. Źle mi się pracowało, musiałam sobie robić dużo przerw, co odbijało się na efekcie pracy. Koleżanka namówiła mnie, żebym odwiedziła centrum terapii manualnej poznań. Słyszała, że jest ono bardzo dobre i wszyscy je polecają. Pomyślałam, że spróbować zawsze można, przecież niczego nie stracę. Najwyżej pójdę na jeden zabieg i potem zrezygnuję. Zapisałam się na wizytę w najbliższy piątek, po pracy, tak by w razie czego móc odpoczywać w weekend. Jednak niepotrzebnie się bałam, ponieważ wszystko poszło fantastycznie. Najpierw czekał mnie długi wywiad na temat tego kiedy zaczęły się moje problemy, czego dotyczą, gdzie mnie najbardziej boli i tak dalej. Potem fizjoterapeuta przeszedł do pracy. Sam zabieg nie był ani nieprzyjemny ani przyjemny. Dopóki leżałam na tej leżance to nie czułam wielkiej różnicy w bólu, ale jak się z niej podniosłam i poruszała trochę to od razu czułam że napięcie zniknęło. Czułam się lżejsza i mniej obolała.

Dzięki jednej wizycie w centrum terapii manualnej moje dolegliwości związane z cierpnięciem ręki i bólami karku minęły bezpowrotnie. Dostałam też ulotkę z ćwiczeniami przydatnymi przy moich dolegliwościach, które zamierzałam wykonywać codziennie, nawet w pracy, jeśli zajdzie taka potrzeba.