You are currently viewing Poszukiwania płynu do baniek mydlanych

Poszukiwania płynu do baniek mydlanych

Moja kilkuletnia córka jest wielką fanką baniek mydlanych. Gdyby mogła całymi dniami bawiłaby się w puszczanie baniek. Do tej pory samodzielnie przygotowywałam jej w domu płyn do baniek. Był on jednak mało wydajny i szybko się kończył. Znajoma mama doradziła mi, żebym kupiła gotowy, sklepowy płyn do baniek, ponieważ jest on dużo bardziej wydajny, a bańki wychodzące z takiego płynu są dużo bardziej kolorowe i wytrzymałe niż tradycyjne. Postanowiłam zainteresować się takim preparatem.

Kupiłam 5 litrową butelkę z płynem do baniek

płyn do baniek mydlanych 5LDowiedziałam się od niej także, że takie płyny do baniek mydlanych można kupić w bardzo dużych butelkach. Ona sama ostatnio zakupiła butelkę pięciolitrową i była bardzo zadowolona, bo płyn starczył naprawdę na długo. Postanowiłam również zakupić taki płyn. Skorzystałam w tym celu ze sklepu internetowego. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: płyn do baniek mydlanych 5L, i zaczęłam przeglądać wyniki. Szybko znalazłam to czego potrzebowałam. Był to płyn do baniek, w którego składzie znajdowała się tylko gliceryna i woda w odpowiednich proporcjach. Odpowiednie proporcje oraz brak dodatkowych rozpuszczalników, gwarantował że bańki będą duże i wytrzymałe. Oczywiście gwarantem powodzenia było to, że bańki mydlane muszą być puszczane przy odpowiedniej wilgotności powietrza. Wtedy taki płyn działa najlepiej. Wybrany przeze mnie płyn do baniek posiadał wszelkie certyfikaty i atesty chemiczne i bakteriologiczne. Dzięki temu wiedziałam, że jest bezpieczny dla zdrowia. Wybrałam przesyłkę kurierem i już kilka dni później mogłam rozpocząć zabawę z moją córką. Zakupiony przeze mnie płyn do baniek był bardzo wydajny. 5 litrowe opakowanie starczyło na dłużej niż się spodziewałam. Bańki, które powstawały z jego użycia były bardzo trwałe i pękały dopiero po długim czasie. Płyn świetnie nadawał się zarówno do puszczania dużych baniek mydlanych jak i do mydlanych zabawek.

Byłam bardzo zadowolona z jego użytkowania. Jego dużą zaletą było to, że posiadał naturalny, delikatny zapach. Wszystko dzięki temu, że nie posiadał chemicznych domieszek w składzie. Dodatkowo był on łatwo dostępny w wielu sklepach stacjonarnych jak i internetowych w przystępnej cenie. Płyn nie był drogi, a wystarczał na dłużej niż płyn przyrządzony domowymi sposobami.