You are currently viewing Pomysł na prezent dla mężczyzny

Pomysł na prezent dla mężczyzny

Nie od dzisiaj wiadomo, jak modnym i stylowym uzupełnieniem męskiej stylizacji jest zegarek. Pasuje do każdej koszuli i marynarki. Jednak założenie tego samego zegarka do  zwykłej koszulki na co dzień wygląda już co najmniej dziwnie. Może warto w takim razie pokusić się o zakup innego zegarka? Takiego, który będzie pasował do każdej stylizacji a do tego znaczył coś więcej.

Naturalny zegarek drewniany

niebanalny zegarek drewniany męskiRekordy popularności biją w ostatnich latach przedmioty wykonane z drewna. Coraz częściej spotyka się wnętrza urządzone w drewnie i kamieniu, drewniane dodatki do mieszkania i ozdoby z drewna. Nie inaczej jest z zegarkami. Ręcznie wykonywane zegarki cieszą się ogromnym zainteresowaniem nie tylko za granicą ale również w Polsce. Wiele firm zajęło się obróbką drewna w różnorodny sposób, oferując wyjątkowe produkty z drewna. Niebanalny zegarek drewniany męski świetnie zatem sprawdzi się jako ponadczasowy prezent. Dzięki ręcznej produkcji zegarków, wiele firm oferuje personalizację zegarka według instrukcji klientów. Czasem jest to krótki napis, a innym razem ważny symbol. Starannie wykonany produkt z widoczną strukturą drewna będzie stanowił modne uzupełnienie każdej stylizacji. Każdy zegarek z drewna jest unikalny, ponieważ niemożliwym jest stworzenie dwóch identycznych. Surowiec, którego używa się do produkcji zegarków to twarde i wytrzymałe drewno zazwyczaj uzyskiwane z tropikalnych gatunków drzew lub z drzew kopalnych. W zależności od osobistych preferencji można wybrać zegarek na pasku z drewnianych segmentów lub ze skóry. Zegarki drewniane mogą być wyposażone zarówno w mechanizmy automatyczne, jak i kwarcowe, przez co są tak samo dobre jak klasyczne. Jednak pod względem surowca i wykonania nadal są jedyne w swoim rodzaju. Dzięki ręcznej obróbce i polerowaniu są gładkie i przyjemne w dotyku. Stanowią połączenie z naturą, a ich twórcy mówią, że mają dusze.

W sieci można znaleźć wiele sklepów online, które oferują zegarki drewniane zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet. Dzięki swojej uniwersalności i wyjątkowości biją rekordy popularności. Coraz więcej firm, tworzących do tej pory klasyczne zegarki, wprowadziła do swojej oferty właśnie zegarki drewniane. Należy pamiętać, że to produkt ekologiczny, nie tylko z powodu naturalnych surowców potrzebnych do jego stworzenia. Przez to, że zegarki drewniane wykonywane są ręcznie, często w domowym warsztacie, unika się również używania szkodzących środowisku maszyn, które niezbędne są do produkcji masowej klasycznych zegarków.