Polecany Level Mini

Polecany Level Mini

Segment rowerów dziecięcych jest bardzo bogaty. Jednakże warto ograniczyć się do kilku modeli, bowiem rowery za mniej niż pięćset-sześćset złotych raczej nie spełnią pokładanych w nich oczekiwań. Dlatego też dobrze, żeby wybór jednośladu dla naszej pociechy był bardzo dobrze przemyślany, bowiem ma on służyć przez najbliższe kilka lat. 

Dziecięcy Level Mini od Krossa 

kross level mini dla dzieciDla dzieci średnio ważne są parametry techniczne, natomiast bardzo liczy się wygląd, czy też to ile przerzutek ma rower. Dlatego też w gestii rodzica leży zainteresowanie się tą kwestią. Jedną z pozycji na, które warto zwrócić jest rower Level Mini od firmy Kross. To rower o bardzo unikalnej stylistyce, z lekko wyprofilowaną, aluminiową ramą. Dlatego też doskonale nadaje się zarówno dla dziewczynek, jak i dla chłopców. Co ważne, jest też wyposażony w przedni amortyzator, dzięki czemu pokonywanie terenowych nierówności będzie dużo prostsze. Natomiast jeśli chodzi o napęd, to do dyspozycji naszego dziecka jest sześć biegów. Warto też nadmienić, że koła są w rozmiarze dwudziestu cali, co sprawia, że jest odpowiedni dla dzieci w przedziale od pięciu do ośmiu lat. Kross Level Mini dla dzieci nadaje się idealnie, bowiem nie tylko świetnie wygląda, ale jest bezpieczny i kompletnie wyposażony. Poza tym jest rowerem sportowym, dzięki czemu można na nim rozwinąć większą prędkość. To doskonały rower dla dzieci, które dopiero co nauczyły się jeździć na dwóch kołach, jak i tych, które już sobie dobrze radzą z obsługą roweru. Jako, że Kross jest polską firmą, toteż ceny ich jednośladów są niższe od tych, jakie spotkamy u branżowych potentatów. W przypadku Levela Mini zapłacimy niecałe sześćset pięćdziesiąt złotych, toteż jest to cena, z jaką trudno rywalizować konkurencji, zarówno polskiej, jak i zagranicznej. Generalnie rzecz biorąc, Kross produkuje rowery, które charakteryzują się idealną proporcją ceny do jakości.

Warto zauważyć, iż to właśnie Level Mini jest jednym z najczęściej kupowanych, rowerów dziecięcych. Nie jest to przypadek, bowiem składa się na to nie tylko relatywnie niska cena, ale także doskonała jakość tych jednośladów. Nie sposób też nie zauważyć, ze producent zadbał, by Level Mini był bezpieczny, toteż wyposażył go w amortyzator oraz bardzo dobre hamulce.

Close Menu