You are currently viewing Plusy spódnic ciążowych

Plusy spódnic ciążowych

Niedawno przyszło ma świat moje drugie dziecko. Pierwszy synek, teraz córeczka. Ciąża jest czasem niesamowitym, czasem wyczekiwania na zobaczenia swojej pociechy po raz pierwszy. W ciąży każda kobieta przybiera kilka lub kilkanaście kilogramów i rośnie brzuszek, a co przez to idzie musimy wymieniać garderobę.

Czy w ciąży spódnice są często noszone?

spódnice ciążoweOdpowiedz jest zależna od każdej kobiety. Jedna lubi spódnice ciążowe inna woli spodnie ciążowe. Ja często wybierałam ciążowe spódnice ze względu na to, że największy brzuszek miałam w wakacje. Spódnice takie były wówczas idealne i przewiewne, co dla ciężarnej jest ważne. Aktualnie ubrania ciążowe można spotkać w coraz większej ilości sklepów, także tzw. w sieciówkach. Decydując się na kupienie spódnicy ciążowej także kobiety ciężarne mają duży wybór. Można znaleźć zarówno spódnice ołówkowe, rozkloszowane, sportowe i eleganckie. Nie tylko różny krój znajdujemy w spódnicach ciążowych, także różną długość. Kobiety w ciąży wyglądają olśniewająco w każdym stroju, więc każda z nas może śmiało decydować się na spódnice ciążowe. Im ich więcej w szafie tym lepiej. Odzież ciążowa jest bardzo wygodna dzięki zamieszczonej w nich gumce na brzuchu. Takie ubrania rosną razem z rosnącym w brzuchu dzieckiem. Wiele kobiet od samego początku decyduje się na ubrania ciążowe od pierwszych tygodni ciąży. Ja w pierwszej ciąży używałam znacznie później nosić ubrania ciążowe, przy drugiej ciąży znacznie szybciej widać brzuszek i jest on większy przez co szybciej zaczęłam nosić taką odzież.

Wszystkie kobiety w ciąży w pewnym momencie zaczynają nosić ubrania ciążowe. Spódnice takie są świetnym wyborem zarówno w ciepłe dni jak i chłodne. Pasują one do nas w każdym czasie, przede wszystkim w czasie gdy oczekujemy dziecka.