You are currently viewing Ozdoba weselnego stołu – winietka

Ozdoba weselnego stołu – winietka

 

Ślub i wesele to niewątpliwie jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu młodego człowieka. Jest to również okres gorących przygotowań, podczas których młoda para ma niezwykle dużo spraw na głowie. Wszystko przecież musi być dopracowane do perfekcji. Na szczęście na rynku istnieją firmy, które w dużej mierze ułatwiają poszczególne zadania młodej parze. Do jednych z nich należą firmy, które oferują wykonanie i sprzedaż dekoracji ślubnych, które pełnia także funkcję praktyczną. Do najczęściej wybieranych gadżetów tego typu należą niewątpliwie winietki ślubne.

Duży wybór ozdobnych winietek ślubnych

prześliczne winietki z kokardkąPlakietka, która wskazuje kto siedzi na danym miejscu. Niby taka prosta rzecz, a może zrobić nie lada wrażenie na gościach weselnych. Pełni bowiem dużą funkcję dekoracyjną. Stół biesiadny z winietkami wygląda znacznie lepiej, szczególnie wtedy, gdy są one ładnie przyozdobione i estetycznie wykonane. Prześliczne winietki z kokardką wpasowują się w gust większości przyszłych Par Młodych. Delikatna ozdoba w formie kokardy robi swoje. Do tego dochodzi ozdobny papier o wysokiej gramaturze. Nadruk jest bardzo estetyczny i wyraźny. Firmy wykonują winietki na indywidualne zamówienie klienta. Tym samym przyszła Para Młoda może na nich napisać co tylko chce. Nie muszą to być imiona i nazwiska. Nierzadko przyszła Para Młoda decyduje się na podpisy w formie ksyw lub zdrobniałych imion danych osób. Członkowie najbliższej rodziny są również nazywani pieszczotliwie. Na winietkach pojawiają się takie nazwy jak „Mamusia”, „Tatuś”, „Ukochana siostrzyczka” lub „Szalony braciszek”. Takie spersonalizowane winietki na pewno zrobią bardzo duże wrażenie na gościach weselnych. Nadruk może być zaprezentowany w formie różnych czcionek, wielkości i kolorów liter. Dzięki temu nabiera niepowtarzalnego stylu. Nierzadko przyszła Para Młoda decyduje się na zakup winietek w formie małych ozdób. Wówczas kartka papieru jest np. umieszczona w niewielkim pniu lub przyczepiona do żywego kwiatka lub do gałązki.

Poszukując coraz to lepszych i oryginalniejszych rozwiązań, przyszłe Pary Młode decydują się na zakup fajniejszych i bardziej efektownych winietek ślubnych. Dzisiejsza oferta prezentowana przez sklepy i firmy usługowe jest niezwykle szeroka. Dzięki temu każdy, nawet najbardziej wymagający klient znajdzie coś co mu się spodoba.