You are currently viewing Oryginalna łazienka w stylu retro

Oryginalna łazienka w stylu retro

Urządzanie mieszkania to nie lada wyzwanie, szczególnie jeśli spojrzymy na bogaty asortyment w sklepach budowlanych. Zwłaszcza jeśli musi urządzić całe mieszkanie w tym kuchnie, sypialnie, salon, łazienkę w jednym czasie. Obecnie w sklepach znajdziemy meble i dodatki do wnętrz w stylu nowoczesnym, klasycznym, ekstrawaganckim, retro. Ostatnio podczas wybierania sprzętów do nowej łazienki mój wzrok przykuła nawet bateria umywalkowa retro. Standardowe baterie, które mają jedynie funkcję użytkową dawno już wyszły z mody.

Łazienka z baterią umywalkową retro

bateria umywalkowa retroWydaje mi się, że jeszcze parę lat temu nie zastanawiano się za bardzo nad wyglądem łazienek, toalet. Łazienka miała przede wszystkim być funkcjonalna, schludnie urządzona. Teraz natomiast przeglądając katalogi budowlane dostrzegam nową tendencje do przykładania większej uwagi również do samego wyglądu toalet. Patrząc na bogaty asortyment w sklepach nie trudno przeoczyć przepiękne wolnostojące wanny, puszyste dywaniki łazienkowe, bateria umywalkowa retro, oryginalne nablatowe zlewy. Wszystkie nawet najdrobniejsze dodatki sprawiają, że łazienka jest wyjątkową częścią naszego domu. Ja sama zdecydowałam się na niespotykane czarne kafelki na podłodze oraz białe płytki na ścianach w łazience oraz meble w kolorze drewna, do tego wanna o finezyjnym kształcie. Wszystko to, moim zdaniem, prezentuje się spójnie i elegancko i przede wszystkim funkcjonalne.

Obecnie łazienki nie spełniają jedynie użytkowej funkcji, zachwycają oryginalnością, ukazują wyczucie smaku i stylu właścicieli. W sklepach budowlanych znajdziemy wszelkiego rodzaju baterie umywalkowe w stylu retro, finezyjne płytki, oryginalne meble, piękne i nowoczesne lustra. Dzięki temu każdy może urządzić łazienkę swoich marzeń.