You are currently viewing Nowoczesne meble kuchenne zrobiły na mnie wrażenie

Nowoczesne meble kuchenne zrobiły na mnie wrażenie

 

Byłam dzisiaj u mojej przyjaciółki w odwiedzinach. Ona jakiś czas temu przeprowadziła się do nowego mieszkania i już mnie kilkanaście razy zapraszała ale ja nie miałam za bardzo czasu. Miałam wiele zawodowych do załatwienia ale kiedy tylko miałam trochę więcej wolnego czasu zdecydowałam się na spotkanie. Uwielbiam Asię i staramy się chociaż raz w tygodniu porozmawiać przez telefon ale wiadomo, że kontakt na żywo jest lepszy.

Bardzo spodobała mi się kuchnia przyjaciółki

kuchnie na wymiar bielskoWidać po całym mieszkaniu, ze Asia sporo pieniędzy w nie zainwestowała. Wspominała, że korzystała z pomocy architekta. Asia dużo zarabia jest prezesem banku i to u niej widać. Mieszkanie jest bardzo duże, przestronne i jasne. Dzięki temu jest nowoczesne ale przy tym też przytulne dzięki różnych dodatkom. Kuchnia bardzo mi się spodobała. Ja uwielbiam gotować i wszystko w niej jest przemyślane. Meble zostały wykonane przez stolarza na zamówienie. Korzystał z wysokiej jakości materiałów, które są solidne i wytrzymałe. Na pewno długo Asia będzie korzystać z tych mebli i nic się z nimi nie będzie działo. Stolarza znalazła w Internecie. Wpisała w wyszukiwarkę kuchnie na wymiar w bielsku. Chciała znaleźć fachowca z okolicy, który będzie miał dobre opinie. Tego, którego wybrała dodatkowo polecił jej architekt wnętrz z którego pomocy korzystała. Oni się znali i razem często współpracowali przy różnych projektach. Meble, szafki, blaty wszystko było dopasowane. Kuchnia Asi była spora i dzięki temu mogła na prawdę poszaleć ze sprzętami. Wszystko do siebie pasowało. Na prawdę chyba pierwszy raz czyjaś kuchnia zrobiła na mnie aż takie wrażenie. Ja robiłam remont jakiś czas temu. Niestety nie mam aż tylu funduszy i moja kuchnia nie jest aż tak nowoczesna ale bardzo ją lubię. Cieszę się szczęściem Asi i wspieram ją w jej działaniu.

Wzięłam od niej namiary na stolarza bo on poza meblami kuchennymi robi również inne meble na zamówienie. Ja szukałam fajnej szafy do siebie do sypialni ale nic mi się nie podobało. Postanowiłam się też z nim skontaktować żeby wyczarował coś dla mnie pięknego. Uważam, że warto inwestować w meble dobrej jakości, które będą nam długo służyły. Szczególnie to jest ważne w takich pomieszczeniach jak kuchnia, z której często korzystamy w ciągu dnia wykonując różne czynności.