You are currently viewing Nowoczesne lasery Lightsheer w gabinetach kosmetycznych

Nowoczesne lasery Lightsheer w gabinetach kosmetycznych

Laserowe usuwanie owłosienia daje gwarancję satysfakcjonującego efektu zabiegu. Pomaga w szybki i skuteczny sposób pozbyć się owłosienia z każdej części ciała bez względu na rodzaj cery i kolor włosów. Wypiera tradycyjne metody usuwania niechcianych włosów, a przy tym nie wywołuje żadnych skutków ubocznych. Jest w pełni bezpieczne dla zdrowia i życia człowieka, a dzięki nowoczesnym urządzeniom i laserom daje możliwość spektakularnych efektów.

Skuteczne laserowe usuwanie owłosienia

laser lightsheerNa rynku kosmetycznym najczęściej stosowane są lasery IPL oraz diodowe. Urządzenia posiadają wiele funkcji i możliwości konfiguracji. Znacznie lepsze efekty dają lasery diodowe zwłaszcza laser Lightsheer, który jest urządzeniem nowej generacji wykorzystującym wiązkę światła zamieniającą się w energię cieplną. To bezpieczne urządzenie dające możliwość zastosowania w przypadku nawet siwych i jasnych włosów oraz ciemnej karnacji. Na rynku dostępnych jest kilka urządzeń Lightsheer, które różnią się parametrami oraz dodatkowym osprzętem. Lasery posiadają wiele końcówek i głowic, a także elementy chłodzące podnoszące komfort zabiegów. Dają możliwość indywidualnego ustawienia parametrów i konfiguracji dostosowanej do charakteru skóry pacjenta. Zabiegi przebiegają w komfortowych warunkach, a dzięki końcówkom chłodzącym zmniejszone są odczucia bólowe. Dzięki laserom Lightsheer istnieje możliwość usuwania owłosienia z każdej części ciała w bardzo szybki i efektowny sposób. Zabieg może być wykonany zarówno na twarzy, jak i każdej innej części ciała. Bezpośrednio po nim skóra nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji, należy ją jedynie odpowiednio pielęgnować i nie podrażniać. Podczas jednej sesji z użyciem laserów Lightsheer usuwanych jest do 30% włosów. W celu usunięcia jak największej ilości włosów niezbędnych jest od dwóch do sześciu zabiegów.

Najszybciej usuwane są włosy, które znajdują się w pierwszej fazie wzrostu. Naturalny proces wzrostu powoduje, że wymaganych jest kilka sesji. Laser koncentruje swoją energię w postaci wiązki światła na melaninie znajdującej się w mieszku włosa. Podczas strzałów światła zostaje uszkodzona macierz włosów i tym samym dochodzi do obumarcia mieszka. Dzięki dużym głowicom jednorazowo można usunąć owłosienie z większej części ciała, a ergonomiczne końcówki przystosowane są do najbardziej trudno dostępnych obszarów z niechcianym owłosieniem. Koszty zabiegu uzależnione są od partii i obszaru ciała, a także prestiżu gabinetu kosmetycznego.