You are currently viewing Niepowtarzalne naklejki na ścianę

Niepowtarzalne naklejki na ścianę

Dzieci bardzo lubią się utożsamiać z bohaterami ulubionych bajek, czy jeżeli się im coś podoba, to chcą mieć tą rzecz zawsze przy sobie. Przeważnie są to zabawki i przytulanki, ale mogą też być w formie dekoracji na ścianie.

Jakie są modele naklejek na ścianę?

naklejki na ścianę dla dzieciW pokoju dziecka przeważnie znajdują się jego ulubione maskotki i przedmioty, z którymi nie chce się rozstawać. Chłopcy najczęściej lubią samochody, dlatego też znajdują się one na ich ubraniach, pościeli, w koszu na zabawki lub na ścianie. Urządzając pokój dziecka, można od razu pomyśleć o dekoracjach i nakleić na ścianie tapetę w ulubione motywy lub samodzielnie namalować, jeżeli mamy do tego talent. Jednakże można zastosować znacznie prostsze i szybsze rozwiązanie, jakim są naklejki na ścianę dla dzieci, których aplikacja zajmuje kilkanaście sekund. Naklejki są naniesione na samoprzylepną folię PCV, która świetnie przylega do różnego rodzaju powierzchni. Są one wodoodporne więc można je przykleić na ścianie pod prysznicem czy na oknie od zewnętrznej strony. Przeważnie są sprzedawane na arkuszach różnej wielkości, gdzie znajduje się ich od kilku do kilkudziesięciu. W sklepach papierniczych lub z zabawkami, znajdziemy naklejki przedstawiające grupy pojazdów, zwierząt, roślin czy nawet układ słoneczny. Dzięki takim dekoracjom, pokój malucha nabierze niepowtarzalnego charakteru i wyrazu. Każdy, kto wejdzie do jego królestwa, od razu będzie wiedział czym się maluch interesuje lub co lubi. Raz naklejona naklejka, z pewności nie odpadnie przez długie miesiące.

Dzięki naklejkom na ścianę, można wykonać dedykowany dziecku napis lub po prostu napisać jego imię, gdyż w sklepach znajdziemy także naklejki w formie liter oraz cyfr. Ich zaletą jest z pewnością cena, duży wybór i łatwość aplikacji.