You are currently viewing Nauka programowania w stolicy

Nauka programowania w stolicy

Jako dobry rodzic zależało mi na tym, by moje dziecko miało zapewniony dobry start w przyszłość. Zachęcałam syna do różnych aktywności, zarówno umysłowych, jak i fizycznych. Chodził na różne zajęcia, próbował różnych rzeczy, tak by mógł znaleźć to, co go najbardziej pasjonuje. Zdecydowanie najbardziej interesowała go informatyka.

Stacjonarna nauka programowania

nauka programowania dla dzieci WarszawaCieszyłam się, że już w czwartej klasie wiedział co go pasjonuje. Lubił spędzać czas przy komputerze, ale nie tak jak inne dzieci. Oczywiście, czasem grał w gry, czy oglądał filmiki, ale przede wszystkim lubił wiedzieć jak dana rzecz działa, jak robi się animacje, czy dodaje muzykę do stron. Chciałam go zapisać na jakieś ciekawe zajęcia, by mógł nauczyć się czegoś konkretnego. Interesowała mnie nauka programowania dla dzieci Warszawa była zaś miastem w którym łatwo można znaleźć dobry kurs stacjonarny. Przeglądałam oferty różnych szkół programowania dla najmłodszych. Najbardziej do gustu przypadła mi jedna szkoła w naszej dzielnicy. Syn mógłby sam chodzić na zajęcia bo to tylko jeden przystanek od nas. Zajęcia dotyczyły nauki kodowania, do wyboru były różne języki. Grupy były podzielone na podstawowe i zaawansowane. Sprawdziłam ceny kursów i plan zajęć. Potem pokazałam kursy synowi, żeby tez on ocenił czy taki kurs mu się spodoba. Jak oboje stwierdziliśmy, że wszystko jest ok, to wtedy oficjalnie zapisałam go na kurs i wpłaciłam zaliczkę. Zajęcia zaczynały się już od nowego miesiąca. Byłam zadowolona.

Cieszę się, że znalazłam tak dobry kurs. Syn jest nim zachwycony i już planuje na jakie jeszcze kursy chce pójść. Mówił, że dużo się nauczył, atmosfera jest bardzo przyjazna i bardzo lubi swojego nauczyciela kodowania. Miło jest patrzeć jak dzieci dojrzewają i odkrywają swoje pasje.