You are currently viewing Naprawianie tapicerek samochodowych w Łodzi

Naprawianie tapicerek samochodowych w Łodzi

Od wielu lat zajmuje się sprzedażą używanych samochodów. Samochody na sprzedaż sprowadzam z wielu innych krajów, głównie z terenu Unii Europejskiej, ale także ze Stanów Zjednoczonych czy z Azji. Biznes ten jest, jak się można łatwo domyślić bardzo dochodowy. Moja firma znajduje się na rynku około dwudziestu siedmiu lat. Teraz w interesach pomagają mi również dzieci.

Jak naprawiać tapicerkę samochodową w Łodzi?

naprawa tapicerki samochodowej łódźUżywane samochody niestety mają to do siebie, że często ich stan wizualny pozostawia wiele do życzenia. Bardziej zwracamy zawsze podczas zakupów samochodów za granicą na ich stan techniczny niż wygląd. Z tego powodu czasem musi zająć się kompleksowym czyszczeniem naszego samochodu. Bardzo często tapicerka w środku auta jest zniszczona, naprawa jest już nieco bardziej skomplikowana niż samo czyszczenie. Jeśli chodzi o czyszczenie tapicerki w samochodach używanych, które skupujemy w celu dalszej sprzedaży, to postanowiliśmy zainwestować w specjalistyczny sprzęt do czyszczenia. Chodzi tutaj oczywiście o odkurzać do tapicerki samochodnej z funkcją myjącą. Co ważne, dzięki takiemu nowoczesnemu odkurzaczowi możliwe jest mycie tapicerki aktywną pianą na sucho. Bardzo ułatwia to pracę. Jeśli natomiast chodzi o powstałe uszkodzenia, to naprawę oddajemy w ręce specjalistów. W celu znalezienia najlepszego specjalisty w naprawie tapicerki samochodowej wpisałam w najbardziej popularną wyszukiwarkę internetową następujące słowa – ”naprawa tapicerki samochodowej łódź”. Spośród wyników wybrałam najlepszy zakład.

Z racji na to, że dostarczam do naprawy tapicerki bardzo dużo używanych samochodów mam ogromne zniżki. Aktualnie mam coraz więcej samochodów, które będę się kwalifikowały z pewnością do naprawy tapicerki. Warto zaznaczyć, że po naprawie tapicerka wygląda jak nowa.