You are currently viewing Najnowocześniejsza technika depilacji ciała

Najnowocześniejsza technika depilacji ciała

Dostępne na naszym polskim rynku metody depilacji ciała może i są wystarczające, jednakże wszystkie powodują jakieś skutki uboczne i wymagają od nas pójścia na kompromis. Dlatego, gdy pojawiła się opcja usuwania włosów laserem mnóstwo kobiet zdecydowało się na tę alternatywę, której w żaden sposób nie żałują. 

Idealny sposób depilacji 

depilacja laserowa łódźSposoby depilacji, jakie znamy z naszej codzienności nie są idealne. Kremy często powodują reakcje alergiczne, maszynka jednorazowa z kolei potrafi doprowadzić do krost, wrastających włosów, podrażnień i wysypek. W dodatku oba te sposoby nie gwarantują nam uczucia gładkości na długi czas. Kobiety często uskarżają się na to, że rano goląc swoje ciało wieczorem już można na nim dostrzec odrastające włoski. Wosk z kolei być może i daje efekty na dłużej, ale bywa bardzo bolesny i rzadko która z nas chce powtórzyć ten sposób depilacji. Dlatego tak wielkie uznanie wśród kobiet zdobyła depilacja laserowa Łódź posiada najnowocześniejsze lasery, które gwarantują jeszcze lepsze efekty, a w dodatku skrócają czas samego depilacji. Podczas jej wykonywania dochodzi do usunięcia macierzy włoska, która to właśnie jest odpowiedzialna za jego wzrost. Efekty depilacji potrafią utrzymywać się długimi latami, a wyrastające na nowo włoski są bardzo słabe i jeszcze łatwiej jest nam je usunąć. Sama depilacja nie jest bolesna ponieważ wykonywana jest na znieczuleniu chłodzącym naszą skórę.

Pamiętajmy o tym, że przed depilacją musimy zapuścić nasze włoski do maksymalnej ich długości. Tylko wówczas laser zapewni nam optymalne działanie, kiedy włoski są właśnie w fazie wzrostu. Dlatego poleca się robić depilacje laserową zarówno na jesieni jak i w zimę ponieważ wtedy jeszcze tak nie odsłaniamy swojego ciała. Depilacja laserowa odbywa się w kilku sesjach, jednak są one dostosowywane indywidualnie do każdej klientki,