You are currently viewing Najmodniejsze stoły będące oznaką dobrego stylu

Najmodniejsze stoły będące oznaką dobrego stylu

Chcąc urządzić swoje mieszkanie w sposób gustowny musimy sięgać po najwyższej jakości akcesoria wnętrz. Luksusowe stoły art deco, nowoczesne lampy i inne designerskie dodatki są koniecznością by uzyskać zamierzony efekt. Jeśli nie mamy pomysłu na swoje wnętrze możemy zlecić projekt np. swojego salonu odpowiedniemu biurowi, które fachowo zajmie się aranżacją naszego wnętrza.

Czy stoły art deco są drogie?

stół art decoWszystkie ekskluzywne dodatki, które są zrobione z najlepszych surowców i materiałów kosztują znacznie więcej od pozostałych. Ekskluzywny stół art deco drewniany będzie droższy od stolika z płyty pilśniowej. Jakość i wytrzymałość stołu drewnianego będzie przy tym niewspółmiernie większa od stolika z innego surowca. Za stół rozkładany możemy zapłacić od kilkuset złotych nawet do kilku tysięcy. Lecz chcąc uzyskać ekskluzywny wygląd naszych salonów czy jadalni musimy zainwestować w lepszej klasy sprzęt i artykuły. Dlatego krzesła jadalniane również powinny być z wysokiej jakości drewna, a siedziska z tkaniny odpornej na zabrudzenia i wycieranie. Stoliki, które obecnie są również bardzo modne i popularne wśród młodszych klientów, to stoliki zrobione ze stali. Stalowa noga o złotym, kolorze i niebanalnym wzorze, a do tego czarny błyszczący blat jest hitem w każdym sklepie z artykułami domowymi. Takie mniejsze stoliki są używane bardziej jako stoliki do kawy, a nie jako stół jadalniany. Takie stoliki można również łączyć. Są one bowiem dostępne w różnych wariantach i wymiarach. Kupując dwa stoliki o różnych wysokościach i średnicach blatów możemy rozkładać tworząc dwa stoliki, lub składać chowając jeden w drugi. Wtedy zajmują mniej miejsca ale przy większej ilości gości będą idealnym rozwiązaniem. Cechuje je zatem duża funkcjonalność i oszczędność miejsca. Przy tym ich cena nie jest bardzo wysoka. Za sztukę zapłacimy od 300 do 1000 złotych.

Jeśli chcemy dłużej cieszyć się atrakcyjnym wyglądem naszych mebli czy stołów możemy zakładać nowoczesne obrusy lub bieżniki. Ochronią one blaty przed nadmiernym zabrudzeniem oraz ewentualnym zniszczeniem. Stoły drewniane można czyścić oraz impregnować specjalnymi środkami przeznaczonymi do drewnianych mebli. Odpowiednie czyszczenie naszych sprzętów i mebli pozwoli zachować ich ładny wygląd na długie lata.