You are currently viewing Na weekend w Zakopanem wynajmuję apartament

Na weekend w Zakopanem wynajmuję apartament

Bardzo często jeździmy z żoną i synkiem na weekendy do Zakopanego. Zdaniem całej naszej trójki jest to najpiękniejsze miejsce na ziemi. Do popularnego Zakopca można jeździć przez cały rok. Jeszcze się nie zdarzyło, żebyśmy się tam nudzili. Tam zawsze jest co robić – bez względu na porę roku. Mam tam sprawdzone apartamenty, które za każdym razem rezerwujemy.

Korzystamy z nowoczesnego apartamentu w Zakopanem

bystra woda zakopaneKiedy zaczęliśmy jeździć z naszym synkiem do Zakopanego na weekendy to korzystaliśmy z noclegów w pensjonacie. Potem jednak stwierdziliśmy, że na taki weekend warto zafundować sobie odrobinę luksusu. I zacząłem szukać nowoczesnych apartamentów w dobrej cenie. Nie było to trudne, bo od kilkunastu lat w tym mieście infrastruktura turystyczna jest na najwyższym poziomie. Musi tak być, bo z roku na rok rośnie liczba turystów odwiedzających Zakopane. I tak właśnie trafiłem na świetnie urządzone apartamenty Bystra Woda Zakopane. Od razu spodobała mi się zewnętrzna architektura tego miejsca. Bo obejrzeniu zdjęć z wnętrza apartamentów od razu wiedziałem, że to będzie miejsce naszych noclegów na kolejne lata. I tak już mija chyba trzeci rok odkąd w Zakopanem wybieramy noclegi zawsze w tym samym miejscu. W dobrych pieniądzach wynajmujemy w pełni urządzony apartament, w którym czujemy się już jak w domu. Weekendy w stolicy polskich Tatr planujemy zawsze wtedy, kiedy są wolne nasze ulubione apartamenty.

Spacerując po Krupówkach można odnieść wrażenie, że w każdy weekend do Zakopanego zjeżdżają tysiące turystów. Nie jest to jednak wrażenie, bo rzeczywiście tak jest. Nie ma znaczenia pora roku. W tym mieście po prostu nie można się nudzić. Wyjątkowy klimat i piękne krajobrazy przyciągają również naszą rodzinkę. Jeździmy tam tak często jak tylko możemy.