You are currently viewing Musiałem pojechać do stacji diagnostycznej

Musiałem pojechać do stacji diagnostycznej

Zawsze prowadzę samochód bardzo ostrożnie. Ma to wiele zalet. Po pierwsze nie mam problemów z autem, a po drugie jeszcze nigdy nie dostałem żadnego mandatu. Ostatnio miałem jednak do czynienia z policją. Zostałem zatrzymamy do rutynowej kontroli w związku z przedświąteczną akcją pilnowania porządku na drogach. Myślałem, że wszystko będzie w porządku, w końcu jechałem bardziej niż przepisowo. Jednakże stróż prawa zauważył, że mam nie ważny przegląd samochodowy.

Poszukiwania stacji diagnostycznej w Łodzi 

stacja diagnostyczna łódźByłem zdziwiony, ale dobrze przyjrzałem się dokumentów. Rzeczywiście mój przegląd był nie ważny od ponad miesiąca. Na szczęście miły policjant powiedział, że tym razem skończy się na pouczeniu, ale mam jak najszybciej nadrobić braki w dokumentacji. Postanowiłem nie zwlekać, żeby nie ryzykować mandatem przy kolejnym rutynowym zatrzymaniu. Ponieważ niedawno przeprowadziłem się do Łodzi nie miałem pojęcia, gdzie znajdę tutaj stację kontroli pojazdów. Swoje poszukiwania zacząłem od internetu. Wpisałem w wyszukiwarkę frazę: stacja diagnostyczna łódź. Byłem zdziwiony, że są aż dwie. W moim poprzednim mieście była tylko jedna dlatego zawsze wiedziałem, gdzie powinienem się udać. Zadzwoniłem do znajomego, który mieszka tu już jakiś czas z zapytaniem czy jest jakaś różnica pomiędzy tymi stacjami diagnostycznymi. Powiedział mi, że nie ma i że mogę udać się po prostu do tej do której mam bliżej. Tak też zrobiłem. Na miejscu obsłużyli mnie prawdziwi profesjonaliści. Fachowo zapoznali się ze stanem mojego samochodu. Sprawdzili układ hamulcowy, stan przewodów, sprawność silnika i poziom oleju. Musiałem również okazać, że mam w samochodzie obowiązkowe wyposażenie auta, takie jak gaśnica. Mechanik zajrzał również w podwozie samochodu i sprawdził stan opon. Wszystko było w jak najlepszy porządku, dlatego bez problemu dostałem przegląd podbity na rok.

Byłem bardzo zadowolony z obsługi tej stacji diagnostycznej. Działają bardzo szybko i profesjonalnie. Znają się na swojej robocie. W dodatku mają dogodne godziny otwarcia i bez problemu można się z nimi dogadać. Kiedy czekałem na swój przegląd, ktoś zostawiał swój samochód i miał po niego wrócić po pracy. Jest to bardzo dobre podejście do klienta. Teraz mogę już bezpiecznie poruszać się na drogach.