You are currently viewing Montaż moskitier w domu

Montaż moskitier w domu

Lato jest porą roku, podczas której mamy największy problem z komarami. Dzięki temu możemy każdy wieczór spędzić na odganianiu się od tych natrętnych owadów. Na szczęście istnieją sposoby, na to, aby te owady nie przedostawały się do wnętrza naszego domu. Możemy zdecydować się na montaż moskitiery w naszych oknach.

Profesjonalne moskitiery ramkowe

moskitiera ramkowa warszawaNa rynku istnieją różne typy moskitier. Ich wspólnym elementem jest siatka, dzięki której możliwe jest zabezpieczenia wnętrza domu, czy mieszkania przed przedostaniem się do ich wnętrza komarów. Siatka posiada bardzo drobne oczka, jednak umożliwia swobodne przepuszczanie powietrza. Dzięki temu idealnie nadaje się na letnie wieczory, podczas których potrafi być ciepło. Jeśli chodzi o produkt taki jak moskitiera ramkowa warszawa posiada na swoim obszarze wiele sklepów, w których możemy dokonać zakupu tego typu produktu. Dzięki temu zabezpieczenie domu, czy mieszkania przed komarami nie powinno stanowić da nas większego problemu. W pierwszej kolejności należy wziąć pod uwagę wymiar okna. Dlatego też należy dokładnie wymierzyć okna. Niezależnie od tego, jaki typ moskitiery planujemy zakupić powinniśmy przede wszystkim wziąć pod uwagę zapas, który da nam możliwość wykonania montażu na ramie okiennej. Z tego też powodu bardzo często wymiary moskitier podawane są z uwzględnieniem tego zapasu. Zapas powinien wynosić około trzy centymetry. Dzięki temu możliwe będzie swobodne założenie jej na ramie okiennej.

Warto jest także mieć na uwadze sposób mocowania moskitiery. W przypadku moskitier ramkowych, ramka jako element jest przytwierdzana bezpośrednio do ramy okiennej. Z kolei w przypadku pozostałych typów moskitier najważniejszą rzeczą, o której należy pamiętać jest odpowiednie zaczepienie rzepu, na którym dana moskitiera będzie się trzymała.