You are currently viewing Miękkie poduszki w hotelu

Miękkie poduszki w hotelu

Piękne poduszki do spania, dekoracyjne, ergonomiczne, na krzesła oraz ozdobne personalizowane to istotny element wystroju każdej sypialni czy salonu, ale niezwykle ważne są również w hotelach. Nikt w dzisiejszych czasach nie wozi własnej poduszki na wakacje, a właściciele pensjonatów starają się dogodzić nawet najbardziej wybrednym gościom. Poduszki dla hoteli bywają pierzowe, hipoalergiczne, ortopedyczne, w wielu wariantach rozmiarowych, materiałowych i kolorystycznych.

Poduszki jak obłoki…

puszyste poduszki hotelowe

Osoby dbające o dobre wyposażenie hoteli zapewniają zwykle swoim gościom poduszki wykonane z wysokogatunkowych materiałów. Na rynku znaleźć można obecnie wiele ich rodzajów, w tym nie tylko te dla miłośników  naturalnego pierza. W sklepach znaleźć można na przykład puszyste poduszki hotelowe o ergonomicznym kształcie, które dopasują się do głowy w taki sposób, by stanowiło to ulgę dla kręgosłupa. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii poduszki nie tracą fasonu i nie rolują się nawet przy intensywnym użytkowaniu. Wygodę zapewnia przyjemna struktura wkładu, czyli kulki z włókna poliestrowo-silikonowego. Wszystkie modele powinny posiadać również atesty i certyfikaty potwierdzające ich jakość i wytrzymałość. Warto zwrócić też uwagę, czy spełniają normy Unii Europejskiej. Dobre poduszki powinno wyróżniać to, że bez względu na długość i intensywność ich używania – nie zmieniają swojej pierwotnej struktury, a także powinny być dostosowane do indywidualnych preferencji użytkowników. Najczęściej wybierane przez właścicieli hoteli jest wypełnienie jest syntetyczne i hipoalergiczne, ale zakupić można też te z wkładem z gęsiego puchu. Zapewniają idealny komfort spania przez całą noc, a do tego łatwo się je pierze. Dozwolone pranie w pralkach bębnowych, ręczne lub chemiczne. Nie stracą fasonu nawet po wielu wirowaniach. Ozdobne poduszki hotelowe posiadają również w zestawie idealnie dopasowane poszewki. Ręcznie wyszywany wzór z logo producenta poświadcza o oryginalności produktu.

Komfort spania w wynajmowanym pokoju liczy się najbardziej, dlatego pościel i poduszki muszą być wygodne i nie mogą uczulać. Poduszka powinna być miękka, wykonana z dobrych surowców, ale przede wszystkim zapewniać położeniu głowy jak najbardziej naturalne ułożenie i nie wymuszać nienaturalnego skrętu szyi. Warto więc w tej materii postawić na produkt najwyższej jakości.