You are currently viewing Malowane hale produkcyjne

Malowane hale produkcyjne

Jakiś czas temu, dokładnie około siedmiu i pół miesiąca temu niestety straciłam swoją dotychczasową pracę. Było to związane z panującą właśnie pandemią koronawirusa, przez którą gospodarka, w kraju, w którym mieszkam została zamrożona, a zakład pracy, w którym pracowałam zamknięty. Pracownicy w większości dostali wypowiedzenie. Postanowiłam rozpocząć własny biznes.

Jak założyłam firmę z malowaniem hali oraz innych

malowanie halBardzo długo szukam pomysłu na nowy biznes. Chociaż muszę przyznać, że początkowo jeszcze przez kilka tygodni szukałam pracy na etacie. Niestety poszukiwania były bardzo utrudnione. Po jakimś czasie jednak znalazłam ciekawe zajęcie, które w tym czasie było bardzo poszukiwane. Chodzi tutaj o malowanie hal. W dużej większości zakładów jest teraz pusto, co stanowi idealny moment na ich renowację i odnowienie. Zakłady pracy dzięki tarczy antykryzysowej dostały też spore dotację, którymi mogą opłacić usługę malowania, która jest teraz bardzo poszukiwana. W miejscu, gdzie aktualnie mieszkam nie ma żadnej takiej firmy, która specjalizowałaby się w malowaniu dużych hal produkcyjnych. Byłam pierwszą osobą, która wpadła na takie nowatorski aczkolwiek bardzo poszukiwany zawód. Musiałam zająć się formalnościami związanymi z założeniem mojej nowej firmy. Na całe szczęście niepotrzebne są żadne dodatkowe zezwolenia związane z firmą, która ma zajmować się malowaniem hal produkcyjnych i innych. Muszę tutaj także zaznaczyć, że poszukiwałam również informacji o potrzebnych akcesoriach i sprzęcie do malowania hal produkcyjnych.

Nie jest to tożsame z malowaniem pomieszczeń mieszkalnych, ponieważ wiąże się z bardzo dużą przestrzenią,na której trzeba będzie pracować. Musiałam zakupić specjalistyczny dźwig do malowania hali produkcyjnych. Był to obowiązkowy zakup, bez którego moja firma nie mogłaby rozpocząć swojej działalności