You are currently viewing Kupno złotego łańcuszka z medalikiem

Kupno złotego łańcuszka z medalikiem

 

Niedawno urodziła się moja córeczka. Razem z mężem postanowiliśmy ją ochrzcić w obrządku katolickim. Po uroczystości zostało nam wiele gotówki, którą goście dali nam w prezencie po imprezie. Zdecydowaliśmy się z mężem, że kupimy za te pieniądze córce jakąś pamiątkę. Doszliśmy do wniosku, że najlepszy będzie złoty łańcuszek, ponieważ będzie ona w nim mogła chodzić jako dziecko, a jak dorośnie będzie można go sprzedać. Udaliśmy się więc do jubilera.

Poszukiwania złotego łańcuszka z medalikiem

złoty łańcuszek z medalikiem cenaOkazało się, że u jubilera był bardzo duży wybór takich łańcuszków i na początku nie mogliśmy się zdecydować na żaden konkretny model. Na szczęście jubiler polecił nim bardzo ładnie wykonany złoty łańcuszek z medalikiem Cena za komplet była bardzo niska, przystępna, jedna z najlepszych na rynku biorąc pod uwagę to, że łańcuszek był wykonany z wysokiej jakości złota. Dowiedzieliśmy się, że o wiele bardziej opłaca się kupować złote łańcuszki, aniżeli pozłacane, ponieważ są one o wiele bardziej trwałe i można je czyścić chemicznie, a także w razie potrzeby skracać lub wydłużać bez problemu. Najważniejsze było dla mnie to, że łańcuszek był delikatny i bardzo ładnie wyglądał. miał on bardzo praktyczne i wygodne zapięcie, a także posiadał zabezpieczenie, dzięki któremu nie można go było zerwać przez przypadkowe pociągniecie. Sprzedawca zapewnił nas, że to model często wybierany dla małych dzieci właśnie z tego powodu. Zdecydowaliśmy się na komplet z medalikiem w kształcie serca. Już wkrótce przekonaliśmy się, że to był naprawdę świetny wybór. Najważniejsze dla nas było to, że złoto okazało się wysokiej próby i nie mieliśmy problemów z jego czyszczeniem. Kupiliśmy także specjalny preparat do czyszczenia złota, który bardzo dobrze działał i nabłyszczał łańcuszek. To bardzo ważne, jeśli nosi się go na co dzień.

Zakupiony przez nas produkt wykonany był ze złota w kolorze żółtym. Miał ponad dwadzieścia centymetrów długości. Dostaliśmy do niego także przedłużkę na wypadek, gdyby córka chciała go nosić już jako dorosła osoba (wtedy dwudziestocentymetrowy łańcuszek byłby na nią za krótki). Bardzo ważne jest dla mnie również to, że medalik pasuje kolorystycznie do samego łańcuszka. Jest o bowiem wykonany z tego samego złota w tej samej próbie.