You are currently viewing Kupno nowej lampy

Kupno nowej lampy

Ostatnie miesiące nie były dla mnie łatwe. W pracy miałem naprawdę trudny okres. Miałem na głowie niełatwy projekt, który spoczywał tylko na moich barkach. Dlatego też często zdarzało się, że zostawałem po godzinach. Kiedy wreszcie dowiozłem projekt do końca, szef był ze mnie bardzo zadowolony. Wynagrodził mi to sowitą premią. Postanowiłem przeznaczyć ją na kilka akcesoriów do mojego mieszkanka, które ciągle urządzałem. Na oku miałem rewelacyjną lampę, która od razu wpadła mi w oko, kiedy przeglądałem katalog sklepu, w którego ofercie się znajdowała.

Zakup modnej i nowoczesnej lampy

Designerskie lampy sklepKiedy wspominam ostatni okres w mojej karierze zawodowej, nie jest mi łatwo. Był to bardzo trudny czas. Miałem bowiem na głowie ciężki projekt. Był on tylko na moich barkach, ponieważ współpracownicy zajęci byli równie pilnymi projektami. Szef zaufał, że sam podołam temu ciężkiemu zadaniu. To wyłącznie motywowało mnie to jak najlepszej pracy. Często musiałem zostawać po godzinach. Miałem momenty kryzysowe, jednak wyszedłem z opresji i pomyślnie dowiozłem projekt. Klient był zadowolony, a szef jeszcze bardziej. Pewnego dnia zaprosił mnie do swojego gabinetu, wręczając mi pokaźną premię. Od razu postanowiłem spełnić jedno ze swoich marzeń. Od dłuższego czasu miałem bowiem na oku designerskie lampy Sklep, w którego katalogu widziałem takowe lampy, znajdował się nieopodal firmy, w której pracuję. Dlatego też mając ekstra kasę, od razu po pracy się do niego udałem. Skierowałem swoje kroki do działu z lampami. To właśnie tam dostrzegłem swoją wymarzoną, designerską lampę, o której myślałem od dawna. Nie czekając dłużej, zabrałem ją i skierowałem się do kasy, by wreszcie sfinalizować tę transakcję.

Docierając do domu, nie mogłem doczekać się umiejscowienia świeżo kupionej lampy w moim salonie. Byłem bowiem przekonany, że rewelacyjnie uzupełni ona wnętrze. Lampa, na którą się zdecydowałem, była naprawdę designerska! Moje mieszkanko starałem się urządzić właśnie w takim nowoczesnym stylu, dlatego pasowała do niego wybornie. Mam nadzieję, że jeszcze wrócę do tego sklepu, ponieważ jego asortyment powala mnie na kolana za każdym razem, kiedy się tam znajduję. Bardzo się cieszę, że dzięki swojej ciężkiej pracy, mogłem pozwolić sobie na tak piękną lampę.