Kto w Kielcach wstawia okna?

Zdecydowaliśmy z moim mężem, że nie będziemy kupować sobie mieszkania w bloku, tylko wybudujemy własny dom. Oboje niezbyt dobrze czuliśmy się w zamkniętych, blokowych przestrzeniach, dlatego chcieliśmy jak najszybciej wybudować dom i wyprowadzić się z wynajmowanego mieszkania. Budowa szła dość szybko. Właśnie chcieliśmy zamknąć stan surowy. Mieliśmy już zamontowane drzwi, teraz musieliśmy wybrać okna, które spełnią nasze wymagania. 

Poszukiwania odpowiednich okien

okna z kielcNasz dom miał stanąć w Kielcach i zależało nam, żeby kupić jakieś dobre okna przez firmę, która znajduje się w okolicy. Nie chcieliśmy zbyt daleko jeździć i tracić czas na poszukiwania odpowiednich okien. W związku z tym, chcieliśmy najpierw znaleźć szklarza, który wstawi nam okna i pomoże dobrać odpowiednie. Poszukiwania takiego szklarza rozpoczęliśmy od internetu. Wpisaliśmy w wyszukiwarkę frazę: okna z kielc, i zaczęliśmy przeglądać wyniki. Szybko udało nam się znaleźć polecanego i rekomendowanego szklarza w Kielcach. Miał on wieloletnie doświadczenie na rynku oraz bardzo pozytywne rekomendacje klientów. Zajmował się kompleksowo oknami. Pomagał w projekcie odpowiednich okien, produkował je i zajmował się ich wstawianiem. Na jego stronie internetowej mogliśmy się zapoznać z jego projektami, z których większość była naprawdę imponująca. Od razu zadzwoniliśmy na podany numer telefonu i umówiliśmy na spotkanie. Szklarz dokonał pomiarów, żeby wiedzieć jaki rozmiar okien jest nam potrzebny. Następnie polecił nam okna wykonane z trwałego, hartowanego szkła. Takie okna są niezwykle przejrzyste i posiadają gładką powierzchnię. Przede wszystkim jednak są odporne na czynniki zewnętrzne i atmosferyczne. Są bardzo wytrzymałe i odporne na uderzenia. Do tego zaproponował nam plastikowe ramy okienne. Całe okna miały być dźwiękoszczelne. Uznaliśmy, że zgadzamy się na okna, które nam zaproponowano. 

Jak się już wkrótce okazało to był naprawdę świetny wybór. Już kilka tygodni później wszystkie okna do naszego nowego domu były gotowe. Zakupione przez nas okna posiadały solidne gumowe uszczelki, które gwarantowały nie tyko dźwiękoszczelność, ale także zabezpieczenie przed przeciekaniem i dostawaniem się chłodu do mieszkania. W dodatku były one niezwykle solidne i nie wymagały dodatkowej konserwacji.