You are currently viewing Kosiarka spełniła nasze oczekiwania

Kosiarka spełniła nasze oczekiwania

Kupiliśmy z mężem działkę rekreacyjną na obrzeżach miasta. Mieszkamy w mieszkaniu z balkonem ale zawsze marzył mi się mały domek z ogrodem. Ponieważ nie pozwalają nam na to nasze fundusze skorzystaliśmy z okazji zakupu działki rekreacyjnej. Moja koleżanka z pracy zdecydowała się na sprzedaż bo ona z mężem kupiła dom z ogrodem więc nie musiała już korzystać ze swojej działki.

Kupiliśmy nowoczesną kosiarkę

kosiarki stigaDziałka nie była duża ale bardzo zadbana. Było na niej sporo kwiatów, krzaczków owocowych a także trawy. Nie mieliśmy doświadczenia w posiadaniu działki ale koleżanka wiedziała, że na pewno sobie poradzimy. Mój mąż był odpowiedzialny za kosiarkę. Pojechał do sklepu i sprzedawca polecił mu bardzo dobry model. Kosiarki stiga są dostępne w wielu sklepach. Sprzedawca akurat ten model miał w proporcji więc udało się mężowi kupić go sporo taniej. Kosiarka tej firmy była prosta w obsłudze. Mąż od razu pojechał z nią na działkę i zabrał się do pracy. Ja szykowałam obiad bo w kuchni normalnie można było przygotowywać posiłki. Mąż natomiast pracował w ogrodzie obcinał trawę. Trawa po skoszeniu była piękna, gęsta i ładnie pachniała. Warto było zainwestować w dobrą kosiarkę bo będzie nam długo służyła. Nasz model był średniej jakości. Mieliśmy ograniczony budżet ale sprzedawca stwierdził, że takie rozwiązanie będzie wystarczające dla naszej działki. Kosiarka spełniała nasze oczekiwania i prezentowała się idealnie. 

Kosiarka była prosta w obsłudze. Mąż sobie z nią poradził bez problemu. Pierwszy raz kosił sam trawę. Na koniec przyznał, ze czynność ta bardzo mu się podobała. Będzie na pewno chętnie kosił trawę, skoro wybrał dla siebie kosiarkę, która najbardziej mu się podobała. Byliśmy wdzięczni sprzedawcy, że doradził nam zakup tej kosiarki.