You are currently viewing Jakie oświetlenie jest energooszczędne?

Jakie oświetlenie jest energooszczędne?

Światło jest jednym z najważniejszych elementów decydujących o naszym samopoczuciu, o tym jak postrzegamy rzeczy oraz innych ludzi. Niebanalne znaczenie odgrywa to, jaką światło ma barwę i jak bardzo jest jasne lub przyciemnione. Światło towarzyszy nam większość naszego życia i pozbawieni go jesteśmy jedynie podczas snu.

Technologia LED w ofercie GTV

energooszczędne oświetlenie gtvNajbardziej naturalne dla człowieka jest światło dzienne, którego źródłem jest słońce. Jak duże znaczenie ma dla nas naturalne światło słoneczne, niech choćby zaświadczy fakt, że w wyniku ograniczonego dostępu do niego w okresie jesienno – zimowym, nasz organizm nie wytwarza wystarczającej ilości witaminy D i z reguły potrzebna jest jej dodatkowa suplementacja. Równie istotne jest sztuczne oświetlenie, które również towarzyszy nam przez znaczną część życia. W użyciu są coraz to nowocześniejsze technologie oświetlenia; bardziej naturalne źródła światła dla oka charakteryzują się coraz mniejszym zużyciem energii elektrycznej. Tymi cechami wyróżnia się energooszczędne oświetlenie GTV, dostępne w wielu odmianach i wzorcach. GTV to międzynarodowy dystrybutor rozwiązań oświetleniowych, tak do zastosowań mieszkalnych, jak i komercyjnych i przemysłowych. W swojej ofercie ma ponad osiem tysięcy artykułów związanych z oświetleniem i spora ich część dotyczy energooszczędnej i wydajnej technologii LED. Tak duży asortyment sprawia, że energooszczędne oświetlenie GTV ma wiele zastosowań i może być montowane w systemach przesuwnych, w meblach, instalacjach podtynkowych i podwieszanych i oczywiście w tradycyjnych lampach domowych. Mocny nacisk dystrybutora na oświetlenie proekologiczne znajduje również wyraz w nawiązywaniu przez GTV relacji biznesowych z firmami o podobnym podejściu do środowiska naturalnego. Dystrybutor oświetlenia współpracuje między innymi z polskimi producentami mebli, które są krajowym hitem eksportowym, a do których GTV dostarcza wbudowane lampy. Energooszczędne oświetlenie GTV znajduje również szerokie zastosowanie w przemyśle – na halach produkcyjnych, wielkogabarytowych magazynach czy w specjalistycznych laboratoriach.

Tak rozbudowana oferta uczyniła firmę jednym z najbardziej kompleksowych dostawców oświetlenia na międzynarodowym rynku, a jej sukces świadczy, że można pogodzić ekologiczne nastawienie z sukcesem biznesowym. Technologia LED jest dziś najchętniej kupowanym rodzajem oświetlenia w asortymencie GTV.