You are currently viewing Jaki materac dla wymagających?

Jaki materac dla wymagających?

Sen jest bardzo ważny, zatem bardzo istotny jest wybór sprawdzonego, porządnego materaca. Jest to produkt który posłuży na długie lata, zatem nie warto na nim oszczędzać. Należy wybrać materac o odpowiedniej twardości, z doskonałą elastycznością, zapewniający komfortowy sen.

Zakup sprawdzonego materaca SleepMed

sprawdzony materac sleepmed supremeOsoby, które mają wysokie wymagania względem materaca do spania, powinny przyjrzeć się materacom o zmiennych twardościach. Polecany jest sprawdzony materac SleepMed Supreme który posiada aż 4 twardości. Zastosowano w nim najwyższej jakości piankę termoelastyczną oraz wysokoelastyczną. Dzięki piankom materac idealnie dopasowuje się do kształtu sylwetki pod wpływem jej ciepła, dając przy tym ogromne poczucie komfortu. Materac Supreme jest materacem ortopedycznym, który przeszedł szereg testów i spełnia wszelkie obowiązujące normy. Jest w pełni ergonomiczny i higieniczny, ponieważ zrobiony jest z przewiewnych materiałów. Pokrowiec materaca świetnie odprowadza wilgoć na zewnątrz, więc nie dochodzi do pocenia się podczas snu. Jest to rozwiązanie, które daje poczucie świeżości. Pokrowiec można bezpiecznie prać w temperaturze do 60 stopni. W związku z tym, że jest to produkt najwyższej jakości, producent daje na niego aż 15 lat gwarancji. Zawarta w pokrowcu taśma, zapewnia dodatkową wentylację dla całego materaca. Dzięki możliwości przekładania pianki wewnętrznej. można osiągnąć różne efekty twardości, w zależności od swoich potrzeb. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie zastosowane w materacu, ponieważ można go idealnie dopasować. Tego rodzaju materac świetnie sprawdzi się również do spania w dwie osoby, ponieważ potrafi idealnie dopasować się do danej sylwetki, zapewniając jej doskonałe podparcie podczas snu. Dzięki ortopedycznemu materacowi, można pozbyć się bólu pleców, spowodowanego napięciem mięśni podczas snu. Jakość snu zostanie zwiększona, co jest bardzo ważny, bo jak wiadomo sen jest bardzo ważny.

Bardzo wymagające osoby z pewnością będą zadowolone z wysokiej jakości materaca Supreme, który ma możliwość modyfikacji jego twardości. Jest niezwykle przewiewny i świetnie odprowadza wilgoć, zatem w jego wnętrzu nie dochodzi do gromadzenia się alergenów, co czyni go higienicznym. Pokrowiec materaca jest bardzo delikatny dla skóry i miły w dotyku.