You are currently viewing Jak zadbać o samochód?

Jak zadbać o samochód?

Wiele osób w naszym kraju decyduje się na zakup samochodu z rynku wtórnego. Jak nietrudno się domyślić, pojazdy te często są zapuszczone i wymagają nie tylko gruntowego sprzątania, ale również odświeżenia lakieru. Oczywiście nie każdy zdecyduje się na zabiegi detailingowe, ale każdy kto chce się wyróżnić w swoim samochodzie, powinien rozważyć oddanie samochodu po zakupie w ręce profesjonalisty.

Polerowanie lakieru samochodowego

detailing SzczecinJeśli już spełniliśmy marzenie o zakupie konkretnego pojazdu, warto obejrzeć go pod kątem stanu powłoki lakierniczej. Samochody niegarażowane często posiadają lakier z odbarwieniami i ze zmatowieniami. Oczywiście w takiej sytuacji mamy kilka wyjść. Najczęściej wybierane to oczywiście nic nie robienie z kiepskiej jakości powłoką lakierniczą, drugie to oddanie pojazdu do lakiernika celem ponownego malowania i wreszcie trzecie, którym jest skorzystanie z usług salonów detailingowych. By znaleźć odpowiedniego specjalistę wystarczy wrzucić w wyszukiwarkę internetową hasło: detailing Szczecin i wyskoczy nam co najmniej kilka adresów. Wtedy nie pozostaje nam nic innego jak sprawdzenie opinii klientów, którzy skorzystali z usług danego punktu i umówienie się na konkretny termin, bo rzadko kiedy zostaniemy przyjęcie prosto „z ulicy”. Dobry specjalista niemal całkowicie odmieni lakier naszego pojazdu, przez co ten nabierze wartości i będzie długo cieszył nasze oko. Po takim zabiegu detailingowym wystarczy regularnie myć i woskować nasz pojazd, a ten odwdzięczy nam się świetnym wyglądem.

Jeśli oddajemy pojazd w ręce studia detailingowego, musimy liczyć się z wydatkiem rzędu minimum kilkuset złotych. Jeśli dokonaliśmy dobrego wyboru, będziemy zadowoleni z każdej wydanej złotówki. Warto wspomnieć, że na chodniku za naszym pojazdem obejrzy się niemal każdy przechodzień.