You are currently viewing Jak wybrać najbardziej odpowiednie przedłużanie włosów?

Jak wybrać najbardziej odpowiednie przedłużanie włosów?

 

Długie, gęste i zadbane włosy to marzenie wielu kobiet – niestety nie każda kobieta została z natury obdarzona takimi predyspozycjami. Nowoczesne fryzjerstwo niesie jednak ze sobą wiele rozwiązań tego problemu – warto z nich skorzystać, kiedy zależy nam na pięknej fryzurze.

Jakie są najlepsze metody przedłużania włosów?

jakie przedłużanie włosówObecnie trend przedłużania włosów jest bardzo powszechny. Wiele osób decyduje się na zmianę swojego wizerunku poprzez taki zabieg – nie jest on zbyt tanią inwestycją, ale z pewnością wartą poniesienia kosztów, ponieważ efekt potrafi bezwzględnie zachwycać. To idealne rozwiązanie dla osób, które posiadają krótkie włosy lub nie mogą zapuścić swoich włosów naturalnych (bo na przykład się łamią czy kruszą). Powstaje jednak pytanie jakie przedłużanie włosów warto jest wybrać do swoich potrzeb? Decyzja co do odpowiedniej metody przedłużania włosów powinna być podjęta ze specjalistą podejmującym się zabiegu – to w końcu on zna się na swoim fachu oraz potrafi odpowiednio dopasować metodę do rodzaju włosów, ich kondycji oraz oczekiwanych efektów. Wśród najbardziej popularnych sposobów na przedłużanie włosów jest przedłużanie włosów na taśmie – zabieg jest bardzo efektywny oraz pozwala uzyskać bardzo duże przedłużenie włosów, nawet przy cienkich i delikatnych włosach naturalnych. Efekt jest również bardzo naturalny – żadna osoba nie jest w stanie na pierwszy rzut oka ocenić czy włosy są przedłużane czy nie, co dla wielu osób jest niewątpliwą zaletą.

Pielęgnacja włosów przedłużanych nie jest bardzo złożoną kwestią, o ile zabieg jest przeprowadzony w najwyższych standardach. Odpowiednia technika i uwaga w trakcie zakładania włosów przedłużanych pozwala na osiągnięcie długotrwałych efektów – włosy prezentują się wtedy nienagannie oraz bardzo naturalnie. Można je pielęgnować tak jak przed zabiegiem.