You are currently viewing Jak ważne są parasole w reklamie restauracji?

Jak ważne są parasole w reklamie restauracji?

Prowadzenie własnej restauracji jest nie lada wyzwaniem. Wiedziałem jednak, że muszę skupić się na daleko zakrojonych działaniach promocyjnych. W mieście, gdzie założyłem restaurację konkurencja nie śpi. Musiałem przede wszystkim pomyśleć nad czymś oryginalnym, co przyciągnie uwagę.

Zastosowanie parasoli restauracyjnych do celów reklamowych

parasole restauracyjne reklamoweOd dwóch lat myślałem nad założeniem własnego biznesu. Nie było łatwo, ale wreszcie udało mi się uzbierać wymagane wnioski i załatwić wszelkie formalności. Teraz przyszedł czas na kreatywną reklamę. Jeden z moich kucharzy zasugerował, że parasole restauracyjne reklamowe mogą być świetnym rozwiązaniem. Dlaczego akurat taka forma promocji? Przede wszystkim w naszym kraju bardzo często pada deszcz. Żeby klienci mogli cieszyć się smacznym posiłkiem na świeżym powietrzu, dobrym pomysłem było zaopatrzenie się w takie parasole. Przede wszystkim chodziło mi o przedmioty wykonane w trwały sposób. Miały też nie przeciekać, bo co to za parasol, kiedy woda kapie na głowę. Zależało mi też na tym, by parasole restauracyjne reklamowe były kolorowe. Im więcej barw, tym lepiej. Moja restauracja opierała się na kolażu dzikich, jasnych barw. Takie też musiały być parasole. Udało mi się nawiązać kontakty z potentatem dobrych jakościowo parasoli. Wiedziałem, że jest to producent z ugruntowaną pozycją na rynku. Bardzo lubię wydawać swoje pieniądze z głową, więc parasole restauracyjne reklamowe musiały mieć świetną jakość. Okazało się, że producent jest w stanie zaprojektować przedmioty zgodnie z moim oczekiwaniem. Chodziło o to, by znajdowały się na nich logo i hasło reklamowe. Efekt końcowy był rewelacyjny. Nie dość, że parasole były bardzo trwałe i kolorowe, to jeszcze okazało się, że nie były drogie. Po prostu przy zamówieniu kilku sztuk, dostałem sporą zniżkę. Byłem bardzo zadowolony z wybranych modeli, bo spełniały moje oczekiwania, a sugerowane nadruki były wysokiej jakości.

Uważam, że reklama jest niezmiernie ważna w każdym biznesie. Wykorzystanie kolorowych parasoli do promocji mojej restauracji było strzałem w dziesiątkę. Klienci bardzo chwalili sobie ich kolor, bo często szukali ochrony przed deszczem, a moje parasole rzucały się w oczy. Jestem zadowolony ze swojego pomysłu i znakomitej realizacji zamówienia.