You are currently viewing Gdzie nabyć pestki konopi?

Gdzie nabyć pestki konopi?

Na rynku mamy wiele sklepów, które zajmują się sprzedażą nasion marihuany. Działają one w pełni legalnie, ponieważ polskie prawodawstwo nie zakazuje obrotu ziarnami tej rośliny. Bowiem sprzedaje się je nie tylko w celach kolekcjonerskich, ale także gastronomicznych i przemysłowych.

Sklepy z tanimi pestkami marihuany 

pestki marihuany tanioDystrybucją nasion zajmują się głównie sklepy internetowe i to do nich należy rynek, gdyż sklepy stacjonarne, z oczywistych przyczyn, nie cieszą się dużą popularnością. W sklepach online znajdziemy setki odmian marihuany. Zarówno tych przeznaczonych do uprawy indoor, jak i outdoor, tak też tak zwane automaty. Wszystkie nasiona marihuany są feminizowane, co oznacza, iż są zdolne do wydania plonu. Te najlepsze z nich potrafią dać nawet sześćset gramów zbioru, co jest ilością naprawdę sporą. Jeżeli chcemy nabyć pestki marihuany tanio to najlepiej zdecydować się na zakup kilku lub kilkunastu ziaren. Dlaczego? Gdyż zakup w pakiecie liczącym kilka sztuk pozwala obniżyć koszt pojedynczego nasiona nawet o kilka złotych. Ziarna w obrębie danego gatunku nie muszą pochodzić z jednej odmiany, by uzyskać niższą cenę. Dobre pestki marihuany zawsze są opatrzone informacją o dacie zbioru oraz dacie ważności. Średnio, nasiona zachowują swoje właściwości nawet dziesięć lat, jednak tylko wtedy, kiedy są właściwie przechowywane. Najlepiej jeśli umieścimy je w słoiku lub plastikowym woreczku – z dala od wilgoci i źródeł światła. Zamówienie w sklepach online jest realizowane najczęściej w dwadzieścia cztery godziny. 

Dobre nasiona marihuany są dość drogie, jednakże w ich przypadku składa się na to kilka czynników. Natomiast pewne jest jedno, wydatek zwraca się, bowiem wartość kolekcjonerska niektórych odmian z czasem zyskuje na wartości, zatem jest swojego rodzaju inwestycją.