You are currently viewing Elegancko ze złotem

Elegancko ze złotem

 

Nosić logo ikony mody i legendy „małej czarnej” to jak pokłon w stronę elegancji, prostoty, poczucia smaku i estetyki w wizerunku świadomej samej siebie kobiety. Niedawno wręcz zakochałam się w złotej bransoletce i łańcuszku celebrytce w komplecie, prezentujące misternie zaprojektowane, niby proste w odbiorze, acz genialnie dopracowane w swym minimalizmie logo ponadczasowej już marki. Coco Chanel na złotym, połyskującym naszyjniku i delikatnej bransoletce. To jest to.

Czy złoto ponownie w modzie?

piękne bransoletki złote damskieZłoto pasuje tu idealnie, podkreślając luksusowość i ekskluzywność naszyjnika. Coco Chanel to mocny i wyrazisty wizerunek kobiety. Jeśli nie znajdziesz dokładnie takiego kompletu to pewnie wiele innych złotych acz bardzo subtelnych wzorów przykuje Twoją uwagę. Ów delikatne, piękne bransoletki złote damskie w wersji cienkiej celebrytki wraz z łańcuszkiem idealne są dla kobiet świadomych swojej wizualnej, kobiecej strony jak i intelektualnej siły. To kwintesencja nowoczesnej bizneswoman, ale nie tylko. Moim zdaniem to styl Coco Channel, który uwydatnił kobietę silną i charakterną, wyrazistą :  w spodniach, w dżerseju, w małej czarnej, w prostym kapeluszu i chłopczykowatej fryzurze na pazia, z małą pikowaną torebką w dłoni. Czyż nie warto uwydatnić na własnej szyi biżuterię, która pasuje do legendy mody i twórczyni jednego z najbardziej rozpoznawalnych zapachów w świecie. Złoty naszyjnik i bransoletka sprawdzą się w wielu stylizacjach –  tych klasycznych i tych codziennych, będą interesującym i na pewno przykuwającym uwagę dopełnieniem. To biżuteryjne komplety ponadczasowe i uniwersalne jak wspomniana marka będąca już współcześnie zdefiniowana jako legendarna i wiecznie żywa. Daj się ponieść pięknie minimalizmu i prostocie zamkniętej w tak delikatnej biżuterii z ponadczasowego kruszcu.

My kobiety lubimy być piękne, lubimy błyszczeć. Piękne, wyraziste kolie, z kamieniami, cyrkoniami i innym szlachetnymi kruszcami czy też imponujące, duże bransoletki wysadzane kamieniami, na sztywnej szerokiej obręczy są często przedmiotem naszego pożądania. Warto jednak w swoim biżuteryjnym kuferku mieć swego rodzaju „must have”, czyli biżuterię uniwersalną i pasującą na każdą okazję. Taka wedle mnie jest złota celebrytka i ów bransoletka.