You are currently viewing Drogie kaszmirowe swetry dla kobiet

Drogie kaszmirowe swetry dla kobiet

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia i w związku z tym, mam już wybrany prezent dla siebie. Oczywiście, delikatnie wspomniałam o tym mężowi, mam nadzieję, że zrozumiał. Wypatrzyłam jakiś czas temu w sklepie internetowym piękny, niebieski kaszmirowy sweterek. Niestety, nie należy on do tanich, ale w końcu zasłużyłam na odrobinę luksusu. Cały rok byłam w porządku i nie mam sobie nic do zarzucenia.

Luksusowe kaszmirowe sweterki

kaszmirowy sweterekWejdę jeszcze na stronę internetową tego sklepu z odzieżą damską i sprawdzę, czy ten sweter jest dostępny. Być może, że został wykupiony. Mam nadzieję, że kupił go już mój mąż. W przeciwnym razie będę mocno zawiedziona, jeśli pod choinką znajdę inny prezent. Może tak być, ponieważ mój mąż należy do mało domyślnych osób. Wszystko trzeba pokazywać mu palcem. Kiedyś taki nie był, ale zauważyłam, że z wiekiem to się nasila. Widzę, że mój kaszmirowy sweterek został w całości wykupiony. Nie ma go nawet w magazynie. To dobra wiadomość, bo prawdopodobnie jeden trafi do mnie. Uwielbiam kaszmirową odzież. Mam kaszmirowy szal, czapkę, rękawiczki i jestem z nich bardzo zadowolona. Kaszmir jest nazywany klejnotem wśród materiałów i ma wiele pożądanych właściwości. Jednym z nim jest to, że jest niezwykle delikatny w dotyku, wręcz aksamitny. Do tego utrzymuje ciepło, co szczególnie korzystne jest w zimie. W żadnej czapce, jak mojej kaszmirowej nigdy dotąd nie było mi tak ciepło. To najcieplejsza ze wszystkich wełen. Ubrania są niesłychanie lekkie, gdyż kaszmir pochodzi z podbrzusza kóz kaszmirskich. Ta wełna jest przez to bardziej delikatna. Kaszmir jest luksusowym towarem, ponieważ bardzo mało się go pozyskuje na świecie. Wynika to z faktu, że koszy kaszmirskie są mało wydajne. Kolejną zaleta kaszmiru jest to, że jest trwały i służy wiele lat. Należy o niego odpowiednio dbać i nie prać go w pralce, tylko ręcznie. 

Mój wymarzony sweterek kaszmirowy jest koloru niebieskiego i ma guziczki. Posiada długie rękawy, dekolt w łódkę i domieszkę jedwabiu, co sprawia, że jest jeszcze bardziej luksusowy. Będzie idealnie pasował do pracy, jak i na wyjście ze znajomymi do kina. Nie będę jednak go nosiła codziennie, aby nie przyzwyczajać się do tak ekskluzywnych ubrań. Kaszmir jest bardzo drogi, a mój wymarzony sweterek kosztuje dwieście osiemdziesiąt złotych. Cena jest promocyjna.