You are currently viewing Dokładność grawerunku laserowego

Dokładność grawerunku laserowego

 

Ze względu na rosnącą konkurencję rynkową coraz więcej firm podejmuje działania mające na celu aktywną promocję marki czy oferowanych przez nią rozwiązań. Realizowane są różnego rodzaju kampanie reklamowe prowadzone przeważnie za pośrednictwem mediów masowego przekazu informacji. Niemniej jednak takie kampanie muszą być uzupełnione spotkaniami z klientami podczas wszelkiego rodzaju wydarzeń branżowych.

Jak wykonać grawer na pleksie?

grawerowanie plexiPodczas takich eventów przedstawiciele firmy prowadzą promocję produktów przy stoiskach specjalnie przygotowanych na ten cel. Przeważnie są one wykonane z konstrukcji nośnej na której mocowane są tablice z wyrobami. Obecnie wykonuje się je z plexi, która zapewnia odpowiednią sztywność a także prezentuje się bardzo atrakcyjne. Pleksa może być wykonana w różnych kolorach oraz podświetlana co zapewnia bardzo ciekawe doznania wizualne. W celu opisania poszczególnych wyrobów zamontowanych na tablicy wykonuje się popularne grawerowanie plexi przy pomocy lasera. Dzięki temu na tablicę nanieść można szereg przydatnych informacji takich jak chociażby nazwy wyrobów czy ich parametry techniczne. Warto wspomnieć, że znakowanie laserowe jest jedną z najdokładniejszych metod, która umożliwia szybkie i precyzyjne nanoszenie informacji na materiał.

Dzięki temu klient jest w stanie nanieść praktycznie dowolną treść, która może obejmować dane czy też rysunki takie jak chociażby logotyp. W ten sposób stworzyć można personalizowaną tablicę reklamową, która docelowo znaleźć się ma na ścianie stoiska. Jak widać w branży reklamowej obecnie stosuje się nowoczesne materiały, które cechuje wysoka wytrzymałość oraz ciekawy wygląd. Dzięki temu możliwe jest tworzenie ciekawych ekspozycji, które spotykają się z zainteresowaniem klientów docelowych podczas wydarzeń branżowych.