You are currently viewing Depilacja laserowa to luksus dla skóry

Depilacja laserowa to luksus dla skóry

Nowoczesna kosmetologia oferuje swoim klientom wiele ciekawych zabiegów z zakresu laseroterapii. Obecnie można pozbyć się przebarwień, zmarszczek i cellulitu. Jednak najbardziej popularnym zabiegiem wśród klientów gabinetów kosmetycznych jest depilacja laserowa, która umożliwia pozbycie się nadmiernego owłosienia, raz na zawsze.

Czy laserem diodowym usuniemy trwale owłosienie?

light sheerOdpowiedź może być tylko jedna. Oryginalny laser z opatentowaną technologią i diodą jest jednym z kilku urządzeń, który umożliwia trwałą epilację laserową. Pionier wśród urządzeń Hi-Tech, który w swojej soczewce skupia wiązkę światła na poziomie 810 nm. Bezpieczny laser Light Sheer umożliwia szybką i dokładną depilację, wszystkich obszarów ciała. Jednym z popularniejszych miejsc zabiegowych u mężczyzn są plecy, tors oraz usuwanie zarostu na twarzy. Niestety, z przyczyn dermatologicznych, mężczyźni często rezygnują z atrybutu męskości i marzą o pozbyciu się wrastających włosów w okolicy żuchwy i policzków. Jednak mimo wszystko, damska część klientek jest niepodważalną większością fanek depilacji laserowych. Kobiety depilują praktycznie wszystko, od twarzy do palców u stóp. Pragną kompletnie pozbyć się niechcianego owłosienia. Damska część, decyduje się najczęściej na depilację pach, bikini i nóg. Są to najbardziej popularne pola zabiegowe wśród kobiet, które podjęły wyzwanie i chcą pozbyć się efektu “tarki”. Klienci jeżeli chcą usunąć nadmierne owłosienie powinni zostać poinformowani, że zabiegi należy powtarzać w określonym odstępie czasu. Tylko systematyczność może zagwarantować spektakularne efekty ubytku w owłosieniu na poziomie 80 – 90 %. Coraz większą grupę tworzą osoby cierpiące na hirsutyzm. Niestety jeżeli jest nieuregulowany poziom hormonów należy po skończonej serii wykonywać zabieg przypominający, chociaż raz do roku.

Po każdym wykonanym zabiegu, zauważa się widoczne przerzedzenie włosów na poziomie 30%. To bardzo duża różnica, która cieszy nawet najbardziej wymagających klientów. Warto zdecydować się na karnet roczny, lub pakiet zabiegowy, który może zagwarantować niebywałe efekty terapeutyczne. Włos raz uszkodzony już nigdy nie odrośnie, zatem można się cieszyć aksamitną skórą przez lata, o ile nie mamy przeciwwskazań do wykonania zabiegu laserowego.