You are currently viewing Ciekawe modele rowerów w dobrej cenie

Ciekawe modele rowerów w dobrej cenie

Każdy kto pragnie zacząć swoja przygodę z turystyką rowerową musi zakupić wcześniej sobie porządny rower, dlaczego napisałem porządny, bo to bardzo ważne tutaj, jeśli nie chcemy szybko się zrazić do swojej przygody z rowerem. Szczególnie jeśli planujemy jakieś większe wyprawy w góry lub na bardziej wymagające ścieżki to wybór odpowiedniego roweru ma tu ogromne znaczenie dla komfortu jazdy u użytkowania.

Romet, Kross czy Nevada – które rowery lepsze?

romet jolene 7.2Zatem by podejść do tematu odpowiedzialnie a w przyszłości nie żałować swojego wyboru to trzeba przemyśleć sprawę i zastanowić się chwilę jaki rower dla siebie wybrać. Jeśli szukamy typowego roweru górskiego to niewątpliwie tutaj bardzo popularne są rowery od marki Kross, są one na porządnym osprzęcie, ale też co za tym idzie często ich cena jest zdecydowanie wyższa, w przypadku też takich rowerów ważne są hamulce bo przecież na górskich szlakach trzeba szybko reagować w razie niebezpieczeństwa. To też trzeba tutaj patrzeć czy są porządnej jakości hamulce hydrauliczne czy też tarczowe które nie zawsze mogą sobie dobrze dawać radę. Inną bardzo popularną marką w Polsce są niewątpliwie już od długiego czasu rowery produkowane przez Romet, które są cenowo bardziej przystępne dla większości Polaków którzy nie chcą zbytnio wchodzić w koszty. Tutaj warto uwagi jest Romet Jolene 7.2 to typowy rower górski który będzie bardzo dobrze sprawdzał się nie tylko w mieście ale i na większości ścieżkach leśnych czy też mniej wymagających górskich szlakach. To niewątpliwie bardzo porządny rower jeśli chodzi o swoje początki z wielka przygodą jaką jest turystyka rowerowa, oczywiście na jakieś ekstremalne zjeżdżanie nie ryzykowałbym takim własnie rowerem ale na mniej wymagające trasy sprawdzi się on idealnie. Zawsze z czasem można rozważyć przecież sprzedaż i kupno innego roweru który byłby trochę bardziej wymagający ale za to znacznie więcej by oferował.

Popularne też są rowery marki Nevada, nie są one w Polsce jednak zbyt sławne, zdecydowanie bardziej są cenione w innych krajach, więc jeśli chcemy mieć dobry dostęp do części i serwisu to tamte wyżej wymienione rowery zdecydowanie lepiej się tutaj nadają bo są po prostu popularne i już dobrze sprawdzone przez innych ludzi którzy na nich jeżdżą.